• New title for a=>html, img=>alt
 • تقدیر معاون رییس جمهور از بانک کشاورزی

  تصویر روز: نخستین مرحله از همایش سراسری روسای شعب بانک کشاورزی با حضور دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور،دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این بانک، استاندار مازندران، امام جمعه بابلسر اعضای هیئت مدیره، مشاوران مدیرعامل،مدیران امور،روسای ادارات مرکزی بانک کشاورزی و روسای شعب این بانک از سراسر کشور،دوم اردیبهشت ماه سال جاری در بابلسر برگزار شد.

  به گزارشتصویر روز نخستین روز از مرحله اول همایش دکتر نوبخت طی سخنانی با ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان این بانک به عنوان نماینده دولت از همکاری صمیمانه،نقش و سهمی که در توسعه اقتصادی کشور دارند تشکر وقدردانی کرد.

  وی ضمن تشریح عملکرد تیم اقتصادی دولت برای خروج از رکود و تورم، بخش کشاورزی را یکی از محور های اصلی اقتصاد مقاومتی به لحاظ تأمین امنیت غذایی کشور معرفی و خاطر نشان کرد بانک کشاورزی در رشد و توسعه این بخش سهم به سزایی دارد.

  معاون رئیس جمهور در خاتمه سخنانش، با اهدای لوح به دکتر مرتضی شهیدزاده مدیرعامل بانک کشاورزی، از تلاش ها و اقدامات وی و مجموعه کارکنان این بانک تشکر و قدردانی کرد.

  درادامه همایش، اعضای هیئت مدیره بانک کشاورزی به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در حوزه های مربوطه پرداختند و برنامه های حوزه های «اعتبارات وبانکداری شرکتی»،«مشتریان و بانکداری عمومی و «بانکداری الکترونیک»،«نظارت،بازرسی و حقوق»،«مالی و پشتیبانی»، «بین الملل» و «سرمایه انسانی و ساختاری» توسط مدیران امور این حوزه ها تشریح شد.

  این گزارش می افزاید، تشکیل ۱۰ کارگاه آموزش با عنوان های «تطبیق ومبارزه با پولشویی»،«الزامات امنیت it»، «انضباط مالی و مدیریت منابع ومصارف»، «بانکداری اسلامی،اعتبارات و بانکداری شرکتی»،«وصول مطالبات،چالش ها و پیشنهادهای اجرایی»،«نظارت،بازرسی و املاک تملیکی»،«توسعه و فروش خدمات الکترونیکی»،«بازاریابی و تأمین منابع ارزان قیمت برای بخش کشاورزی»،«مدیریت عملکرد و بهره وری»و «نقش رئیس شعبه در تقویت رفتار حرفه ای کارکنان» از دیگر برنامه های نخستین روز همایش بود.

  گفتنی است در حاشیه برگزاری همایش، نمایشگاهی از آخرین دستاوردها و اقدامات اداره کل حراست ، اداره کل بازاریابی و فروش خدمات،اداره کل خدمات بانکداری نوین برپاشد که هریک از ادارات با برپایی غرفه و حضور کارشناسان مطلع پاسخگوی شرکت کنندگان بودند.

  شایان ذکر است سخنرانی دکتر شهیدزاده همچنین ارائه نتایج کارگاه های آموزشی از سوی نمایندگان این کارگاه ها از اهم برنامه های دومین روز همایش در سوم اردیبهشت ماه خواهد بود.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  12 + 6 =