• New title for a=>html, img=>alt
 • هوا ۱۵ درجه سرد می شود + جزئیات

  تصویر روز: سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد:نفوذ جریان های شمالی در استان های ساحلی دریای خزر از اواخر وقت روز دوشنبه و طی روز سه شنبه این هفته موجب بارش باران و وزش باد دمای هوا را در این مناطق بین ۱۰ تا ۱۵ درجه کاهش خواهد داد.

  به گزارش ایرنا براساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور دریای خزر نیز در اواخر روز دوشنبه و سه شنبه مواج خواهد شد.

  همچنین روز سه شنبه (پنجم اردیبهشت) دامنه های جنوبی البرز، مناطقی از شمال شرق و نواحی مرکزی کشور همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد همراه خواهد شد و از بعد ازظهر سه شنبه دامنه های جنوبی البرز گاهی با وزش باد شدید و بارش های پراکنده در دامنه های البرز در استان های مازندران، گلستان، شمال تهران، شمال سمنان، شمال البرز و خراسان شمالی شدت بیشتری خواهد داشت.

  روز سه شنبه این هفته بخش های مرکزی و شرقی خلیج فارس نیز به سبب وزش باد شدید مواج خواهد شد و بعد ازظهر امروز ( یکشنبه ) نیز برای شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی شده که در برخی از نقاط با گرد و خاک همراه است.

  بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی از بعدازظهر امروز و اوایل وقت روز دوشنبه در سواحل دریای خزر افزایش دما و وزش باد پیش بینی می شود که در سواحل غربی خزر و اردبیل گاهی با وزش باد شدید جنوبی خواهد بود.

  همچنین بعد از ظهر امروز با ورود یک سامانه بارشی در مناطقی ازغرب و شمال غرب کشور شاهد افزایش ابر، رگبارهای پراکنده باران گاهی همراه با وزش باد شدید موقتی خواهیم بود.

  روز دوشنبه در غرب، شمال غرب و در بعد از ظهر این روز در سواحل غربی خزر و دامنه های جنوبی البرز و زاگرس مرکزی ابرناکی، رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود و بارش ها در مناطقی از کرمانشاه، کردستان، آذربایجان شرقی، زنجان وشمال قزوین شدت بیشتری خواهد داشت.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  یک × 1 =