• New title for a=>html, img=>alt
 • فروش ویژه محصولات ایران خودرو + شرایط

  تصویر روز: گروه صنعتی ایران خودرو همزمان با اعیاد شعبانیه، جشنواره فروش محصولات خود را در اردیبهشت ماه با هشت طرح متنوع آغاز کرده است.

  به گزارش تصویر روز این طرح ها از سوم اردیبهشت آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه یا تکمیل ظرفیت هر یک از محصولات ادامه خواهند داشت.

  این طرح های فروش شامل فروش ویژه دو محصول جدید هایما s7 اتومات (با موتورهای توربو و معمولی)، فروش اعتباری آریسان، پیش فروش پلکانی خانواده همه محصولات، فروش قطعی، پیش فروش عادی همه محصولات، فروش اعتباری منعطف، پیش فروش عمومی همه محصولات و فروش نقدی و اعتباری محصول سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت اتومات است.

  شاسی بلند اتومات با موتورهای معمولی و توربوشارژ

  در یکی از این طرح های فروش جشنواره فروش ایران خودرو، خودرو هایما S7 اتومات که قیمت فروش آن براساس مصوبه شورای رقابت ۷۹۱میلیون و ۳۷۵هزار ریال است، با حداقل پیش پرداخت ۴۰۰میلیون ریال و بازپرداخت اقساط ۱۲ تا ۲۴ماهه عرضه خواهد شد. نرخ سود اقساط این محصول از ۱۸ تا ۲۲درصد پیش بینی شده و موعد تحویل آن ۶۰روزه خواهد بود.

  این خودرو با موتور توربوشارژ نیز به صورت پیش فروش و با قمت نهائی ۹۴۹میلیون و ۸۱۹هزار ریال عرضه می شود. تحویل این محصول تیر و مردادماه خواهد بود و برای آن تخفیف طرح فروش و سود مشارکت نیز در نظر گرفته شده است.

  بازگشت خودرو محبوب جوانان

  پژو۲۰۷٫آی که از جمله خودروهای مورد علاقه جوانان به حساب می آید، پس از مدتی غیبت به سبد محصولات ایران خودرو بازگشته و در عرضه آن در طرح های فروش ویژه اعیاد رجب و شعبان قرار گرفته است.

  این محصول به قیمت نهایی ۴۲۰میلیون و ۵۱۹هزار ریال و در پنج رنگ سفید، مشکی، خاکستری، نقره ای و قرمز دوپوششه با موعد تحویل تیرماه در طرح های فروش ایران خودرو قرار گرفته و از سود مشارکت ۷میلیون ریالی نیز بهره مند شده است.

  »سوزوکی گرندویتارا اتوماتیک» نقدی و اعتباری

  گروه صنعتی ایران خودرو شرایط ویژه نقدی و اعتباری فروردین ماه برای عرضه «سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت اتوماتیک» را تمدید کرده است.

  ایران خودرو برای فروش نقدی این محصول هدیه ویژه در نظر گرفته است؛ ضمن اینکه «سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت اتوماتیک» با فروش اعتباری نیز در دستور کار ایران خودرو قرار دارد.

  براساس این گزارش ایران خودرو این محصول را با در نظر هدیه ویژه فروش نقدی با قیمت ۱۳۹میلیون و ۹۸۲هزار تومان عرضه می کند.

  در طرح ویژه فروش اعتباری «سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت اتوماتیک» پیش پرداخت ۷۵میلیون تومانی در نظر گرفته شده و باقیمانده قیمت در اقساط ۶ تا ۳۶ماهه دریافت می شود. نرخ سود فروش اعتباری از صفر تا ۲۰درصد در نظر گرفته شده است. رنگ های قابل عرضه در طرح فروش نقدی و اعتباری، چهار رنگ سفید، خاکستری و مشکی بوده و تحویل آن ۳۰روزه پیش بینی شده است.

  سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت علاوه بر گیربکس اتوماتیک، از امکانات دیگری مانند سان روف، کروز کنترل، تودوزی و فرمان چرم، گرمکن صندلی های جلو، موتور قدرتمند ۲۴۰۰سی.سی، رینگ آلومینیومی ۱۷اینچ جدید و آینه های تاشونده برقی گرمکن دار برخوردار است.

  خرید خودرو با پس انداز کم

  ایران خودرو برای ایجاد زمینه مشارکت مشتریان با پس انداز کم در طرح های خرید خودرو، طرح پیش فروش پلکانی را در نظر گرفته است.

  در این طرح، هموطنان با پرداخت ۶ تا ۱۰میلیون تومان برای خرید محصولات ایران خودرو ثبت نام می کنند و متناسب با سطح درآمدی خود به فاصله های دو یا سه ماهه و یا بیشتر مبالغ دیگری را به آن اضافه می کنند تا به حدنصاب لازم جهت خرید یکی از محصولات برسند.

  نرخ سود مشارکت در این طرح بین ۲۲ تا ۲۵درصد بوده و نرخ انصراف ۲۰درصدی نیز توسط ایران خودرو تضمین می شود.

  این طرح تقریبا همه محصولات ایران خودرو اعم از محصولات خانواده ۲۰۶، سمند، پژو۴۰۵، دنا، رانا و پارس را شامل می شود.

  پیش فروش عادی همه محصولات

  ایران خودرو در جشنواره فروش بهاری خود،‌ امکان پیش خرید همه محصولات خود را فراهم آورده است. در این طرح همه محصولات با موعد تحویل مهرماه ۹۶ و پژو پارس ال.ایکس با موتور تی.یو۵ با زمان تحویل آذر۹۶ عرضه می شود. این طرح فروش در مدل های یک و دو ودیعه ای پیش بینی و سودهای مشارکت ۲۱ تا ۲۴درصدی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

  این طرح فروش از سود انصراف ۱۹ تا ۲۱درصدی نیز برخوردار است.

  طرح پیش فروش عمومی محصولات ایران خودرو در سال ۹۶ نیز همزمان با این جشنواره از سرگرفته شده است. این طرح همواره به عنوان یکی از طرحهای جذاب ایران خودرو شناخته می شود.

  با ۱۱میلیون آریسان بخرید

  طرح فروش اعتباری وانت آریسان با پیش پرداخت ۱۱میلیون تومانی که در فروردین ماه فعال شده بود، همزمان با اعیاد رجب و شعبان نیز تمدید شده است.

  براین اساس در طرح فروش اعتباری وانت آریسان ایران خودرو، مبلغ پیش پرداخت ۱۱۳میلیون ریال تعیین شده و باقیمانده قیمت نیز در اقساط ۱۲ تا ۳۶ماهه دریافت می شود.

  ایران خودرو اخیرا با اجرای پروژه های متعدد بهبود کیفی، کیفیت وانت آریسان را ارتقا داده است. قیمت نهایی و نقدی این محصول ۲۷۴میلیون و ۵۰۰هزار ریال است و نرخ سود در طرح فروش اعتباری بین ۱۴ تا ۱۸درصد است. شرایط فروش ویژه وانت آریسان به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که هموطنان با توان مالی متوسط نیز بتوانند از آن بهره مند شوند. تحویل وانت آریسان در طرح ویژه فروش اعتباری ۳۰روزه پیش بینی شده است.

  فروش قطعی محصولات

  عرضه و فروش قطعی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو همزمان با اعیاد رجب و شعبان از اردیبهشت ماه نیز آغاز شده و هموطنان می توانند در این طرح، ‌محصولات موردنظر خود را خریداری کنند.

  در این طرح فروش وانت آریسان، محصولات خانواده پژو ۴۰۵ و خانواده پژو۲۰۶، خانواده سمند و خودروهای رانا و دنا عرضه خواهد شد.

  فروش اقساطی محصولات

  گروه صنعتی ایران خودرو به تعداد محدود همزمان با اعیاد رجب و شعبان فروش اقساطی بخش عمده ای از سبد محصولات خود را نیز در دستور کار قرار داده است. دو مدل پژو۴۰۵، سه محصول خانواده پژو۲۰۶، سه مدل سمند و خودروهای رانا و دنا از جمله محصولاتی هستند که ایران خودرو آنها را به شکل اعتباری عرضه می کند. امکان بازپرداخت متنوع و منعطف متناسب با درخواست مشتری در این طرح وجود دارد.

  هموطنان جهت بهره مندی از این طرح های فروش می توانند به سایت اینترنتی فروش ایران خودرو به نشانی www.ikco.iranecar.com یا یکی از نمایندگی های رسمی این گروه صنعتی در سراسر کشور مراجعه کنند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1 × 2 =