• New title for a=>html, img=>alt
 • هواداران بیایند، می‌خواهیم جشن صعود بگیریم

  تصویر روز: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی فردا برای ما بسیار سرنوشت‌ساز خواهد بود و می‌خواهیم در حضور هواداران جشن صعود بگیریم.

  به گزارش تصویر روز به نقل از تسنیم، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و الاهلی امارات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: به باشگاه الاهلی خوشامد می‌گویم. آنها در امارات میزبان خوبی برای ما بودند و برای دیدار مقابل با التعاون هم نهایت همکاری را کردند.

  وی افزود: بازی فردا برای ما بسیار سرنوشت‌ساز و در جدول تعیین‌کننده خواهد بود اگر فردا برنده باشیم، هر صدر گروه هستیم و هم به عنوان می‌توانیم به مرحله بعد صعود کنیم. می‌خواهیم با ارائه یک بازی تاکتیکی و منطقی از سد حریف بگذریم و جشن صعود را بگیریم.

  سرمربی استقلال در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه چند بازیکن‌تان تک‌اخطاره هستند و اگر در بازی فردا کارت زرد بگیرند ۲ اخطاره شده و دیدار بعدی را از دست می‌دهند و آیا نگرانی از این بابت ندارید، گفت: نسبت به هر بازی شرایط و تاکتیک خاص خودمان را داریم، همانطور که از اول فصل به بازیکنان جوان‌مان شانس بازی داده بودیم این موضوع به ما امید می‌دهد نگرانی از بابت غیبت یکی دو بازیکن‌مان نداشته باشیم. با همه قوا به مصاف الاهلی می‌رویم و نگران مصدومیت یکی دو بازیکن نیستیم.

  منصوریان از اسپانسر تیم استقلال تشکر کرد و گفت: اسپانسر باشگاه استقلال مسئولیت فروش بلیت این بازی را به عهده گرفته که به خاطر این موضوع از آنها تشکر می‌کنم، هر هوادار ما اگر موفق نشود از بیرون استادیوم بلیت تهیه کند می‌تواند در داخل ورزشگاه به راحتی بلیت ورود به ورزشگاه را تهیه کند. اسپانسر باشگاه همچنین زحمت کشیده و افراد خودش را در باجه‌های بلیت‌فروشی ورزشگاه مستقر کرده تا هواداران استقلال با خیال راحت وارد ورزشگاه شوند.

  وی درباره آمادگی جسمانی بازیکنانش تصریح کرد: سعی می‌کنیم در یک فضای ۴ روز، ۴ روز و گاهی اوقات ۴٫۵ روز بازیکنان‌مان را آماده کنیم. به خاطر بازی‌های تیم ملی ما در شرایط سختی قرار گرفتیم اما همانطور که به سازمان لیگ هم اعلام کرده بودیم طبق برنامه آنها جلو خواهیم رفت. گاهی اوقات این اتفاق افتاده که بازی‌ها ۲۵ روز تعطیل بوده اما ما سعی کردیم بازیکنان‌مان را آماده نگه داریم. زمانی که ما به دیدارهای آسیایی نزدیک می‌شویم ابتدا سعی می‌کنیم از لحاظ روحی و روانی بازیکنان‌مان را آماده کنیم و سپس به ریکاوری و تمرینات بدنی می‌پردازیم به همین خاطر گاهی اوقات فقط یکی دو جلسه تمرین تاکتیکی انجام می‌دهیم. همانطور که گفتم فضا بسته و سخت است اما فکر می‌کنم فردا با بودن یار دوازدهم‌مان انرژی مضاعف به دست بیاوریم و مشکلی نداشته باشیم، بودن هوادار به ما انرژی می‌دهد و ما چیزی از الاهلی کم نداریم.

  سرمربی استقلال در خصوص اینکه تکلیف بازی با تیم‌های عربستانی در کشور ثالث به کجا رسید، خاطرنشان کرد: همان روز که در این باره صحبت کردم رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و مسئول روابط بین‌الملل ما نیز زحمت این کار را کشید. باید در کشوری بازی کنیم که لیگ حرفه‌ای داشته باشد. انتخاب استقلال برای دور دوم مسابقات در صورت برخورد با تیم‌های عربستانی کشور ازبکستان خواهد بود. بازی در کشور عمان به عنوان کشور ثالث نه تنها به ما سودی نمی‌رساند بلکه ضرر هم می‌رساند.

  منصوریان ادامه داد: با رایزنی با سفیر ایران در ازبکستان سعی می‌کنیم از میان ورزشگاه‌های پاختاکور، بنیادکار و لوکوموتیو یکی را به عنوان میزبان انتخاب کنیم. این مسئله مستلزم حمایت فدراسین فوتبال خواهد بود. من نگران این وضعیت هستم چرا که تجربه بازی در مردادماه را داریم و هوا بازیکنان را اذیت می‌کند. اصلا دوست ندارم با تیم‌های عربستانی در کشور ثالث بازی کنیم. می‌توانیم میزبانی کنیم اما اگر آنها نمی‌توانند بحثش جدا است، خودم علاقه ندارم که با آنها روبه‌رو شویم.

  وی خاطرنشان کرد: بحثی که دوست دارم تمام رسانه‌ها به آن توجه کنند بحث انداختن لیزر از سوی برخی از تماشاگران است. چوب‌خط ما در AFC پر شده و شانسی نداریم که از آن استفاده کنیم، هواداران ما کسی را دیدند که همراهش لیزر دارد به دوستان یگان ویژه معرفی کنند. سرنوشت ۸۰ میلیون ایرانی در گرو جوانکی قرار می‌گیرد که لیزر می‌اندازد.

  منصوریان گفت: AFC بابت دو مسئله یعنی لیزر و نارنجک اخطار داده است، از هوادارمان خواهش می‌کنیم اگر موضوعی را دیدن بی‌درنگ به یگان ویژه معرفی کنند. از طریق نیروهای امنیتی درخواست دادیم که فردی که لیزر می‌اندازد دستگیر کرده و حتی حکم زندان را بدهند. بنا نیست یک نفر نادانی کند تا سرنوشت یک باشگاه عوض شود. ما دیگر باید دنبال کارهای فرهنگی برویم. زمانی که روی صورت ژاوی لیزر انداختند خجالت کشیدم چرا که کل صورت او را گرفته بود. لیزر انداختن دو جنبه فان دارد و یک جنب هم دردآور. ما اگر محروم شویم به خاطر این اتفاق هواداران آن فرد را نمی‌بخشند، من خودم بازیکنان جوان زیادی دارم. ما دو بازیکن بالای ۳۰ سال داریم که یک نفر آنها الان کنار من نشسته (خسرو حیدری) و از مکتب استقلال است، چشم امید بازیکنان جوان ما به سکوهاست و می‌خواهند که ورزشگاه را پر کنند، برخلاف آن کسی که لیزر می‌اندازد با نور موبایل‌شان می‌توانند انرژی خاصی به بازیکنان داخل زمین بدهند، از طرفی از هواداران می‌خواهم که با پیراهن آبی به ورزشگاه بیایند تا جشن صعود بگیریم.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  19 − 14 =