• New title for a=>html, img=>alt
 • تخفیف ویژه طرح ترافیک برای خودروهای برقی

  تصویر روز: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر اعلام می کند خودروهای هیبریدی تنها ۵۰ درصد از تخفیف برای ورود به طرح ترافیک برخوردار هستند.

   پس از گلایه برخی شهروندان مبنی بر مشکلاتی که بر سر راه دریافت آرم طرح ترافیک خودروهای هیبریدی ایجاد شده و برخلاف وعده‌های داده شده باید برای ورود به محدوده طرح ترافیک هزینه‌ای پرداخت کنند، ابوالفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفتگو با مهر گفت: در کمیسیون عمران ورود آزادانه خودروهای هیبریدی در محدوده‌های طرح ترافیک به تصویب رسید.

  وی ادامه داد: این موضوع برای تشویق خریداری خودروهای پاک که آلاینده‌ای ندارند، بود و اگر خلاف این موضوع اتفاق افتاده به شورا اعلام شود تا این موضوع پیگیری شود.

  با این وجود احمد دنیامالی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل می‌گوید: کمیسیون عمران موافق سیاست‌های تشویقی برای خودروهای هیبریدی بود زیرا این خودروها آلایندگی ندارند و نیازی نیست برای ورود به محدوده طرح ترافیک شامل سیاست‌های محدودکننده شوند.

  وی تصریح کرد: اما در صحن شورا تنها تخفیف ۵۰ درصدی مورد تصویب قرار گرفت و پیش‌بینی شد این خودروها همگی امکان برخورداری از طرح ترافیک را داشته باشند اما ۵۰ درصد هزینه‌ها را پرداخت کنند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  13 + شانزده =