• New title for a=>html, img=>alt
 • تقدیر وزارت بهداشت از بانک پارسیان

  تصویر روز: با حضور دکترپرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان و نایب رییس هیات مدیره انجمن سلامت روان ایران و حمایت بانک پارسیان، همایش سلامت روان ونهادهای اجتماعی با هدف افزایش سواد و فرهنگ سلامت روان درتاریخ ۳ اردیبهشت در محل سالن همایش های بانک پارسیان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان، در این همایش که دکتر ایازی معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت، دکتر نوربالا رئیس انجمن سلامت روان ایران، خانم دکتر رسولیان رئیس انجمن علمی روانپزشکان و دکتر فکور دبیر همایش و بسیاری از صاحبنظران و اندیشمندان حوزه سلامت حضور داشتند؛ دکتر پرویزیان درپنل تخصصی این همایش ضمن خوشآمد گویی به فرهیختگان این عرصه گفت : ما با عنوان بانک پارسیان این افتخار و سعادت را پیدا کردیم که میزبان بزرگان و اندیشمندان و کسانی که علاقه‌مند به این حوزه هستند باشیم که سعی بر پیشبرد اهداف توسعه بنگاهها و اثربخشی کار بنگاه اقتصادی ملی دارند. امید داریم با همکاری و هم‌افزایی که با این مجموعه شکل گرفته بتوانیم جامعه بهتری را برای آینده رقم بزنیم.
  دکتر پرویزیان افزود: موضوع سلامت روان امروزه به عنوان مسولیت اجتماعی مطرح بوده و ما و همکاران در بانک پارسیان نیز به این امر مهم واقف هستیم چرا که این موضوع حساس و بسیار مهم بوده و با بیش از ۳۰ سال سابقه حرفه‌ای در حوزه مدیریت، اهمیت این موضوع را با توجه به آماری که منتشر می‌شود به لحاظ بار اقتصادی و اختلالات روانی ناشی از آن وهزینه‌هایی که به خانواده‌ها یا سازمان ها وارد می‌کند، به خوبی می شناسم.
  نایب رییس هیات مدیره انجمن سلامت روان ایران با اشاره به موضوع بحران بیکاری در جامعه افزود : یکی از عوامل مهمی که شدیداً بر زندگی انسان و سلامت فرد، خانواده و جامعه تاثیر می گذارد و امسال هم در پیام مقام معظم رهبری به آن اشاره شد موضوع بیکاری است که لازم است در این خصوص اقدامات موثری صورت گیرد.
  مدیرعامل بانک پارسیان درپایان اظهار امیدواری کرد که بانک پارسیان بتواند در مسیرحفظ و بهبود سلامت روان جامعه گام های موثری بردارد .
  تقدیر معاون وزیر بهداشت از رویکرد مشارکت جویانه بانک سلامت محور پارسیان
  سید محمد هادی ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت در همایش سلامت روان و نهادهای اجتماعی با قدردانی از برگزارکنندگان همایش و دکتر پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان و نائب رئیس هئیت مدیره انجمن سلامت روان گفت: ازرویکرد مشارکت جویانه بانک سلامت محور پارسیان تشکر می کنم و امیدواریم با برگزاری چنین همایش هایی بتوانیم به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کنیم.
  وی تاکید کرد: با مشارکت سازمان ها و انجمن هایی چون بانک پارسیان می توانیم حضور و مشارکت مردم را در حوزه سلامت روان گسترده کنیم.
  معاون اجتماعی وزارت بهداشت اظهار کرد: در حال حاضر۶۲۰ نهاد مردمی و ۸۷۵ خیریه در حوزه سلامت فعال است و چنانچه بسترها فراهم شود حوزه سلامت کشور پیشرفت پیدا می کند.ایازی افزود: برای اینکه یک شبکه گسترده سلامت و روان با مشارکت مردم ایجاد کنیم یک انجمن را با حضور متخصصان و کارشناسان خبره به ثبت رساندیم و چند ماهی است که در کشور ایجاد شده است. با توجه به اینکه سال ۲۰۱۷ به عنوان سال پیشگیری از افسردگی نامگذاری شده است ما این انجمن را به ثبت رساندیم که یک اقدام نمادین در این عرصه داشته باشد.
  بانک پارسیان با حمایت خود، انجمن را برای رسیدن به هدف متعالی خود یاری می‌دهد
  دکتر فکور دبیر همایش سلامت روان و نهادهای اجتماعی نیز ضمن تشکر از بانک سلامت محور پارسیان و با قدردانی ویژه از دکتر کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان و همکارانش به دلیل همکاری جهت برگزاری همایش اظهار کرد: در این همایش گروه‌های زیادی از جمله گروه‌های مددکاری، روانشناسی، روانپرستاری، روانپزشکی و موسسات اقتصادی سلامت محور همکاری کرده‌اندکه پیشرو آنها بانک پارسیان است.
  وی خاطرنشان کرد:  انجمن سلامت روان ایران (اسرا) از سال ۹۴ فعالیت خود را با هدف بهبود و ارتقای سلامت روان جامعه ایران در راستای سیاست‌های کلی سلامت فعالیت خود را آغاز کرده و بانک پارسیان با حمایت از این همایش، انجمن را برای رسیدن به هدف متعالی خود یاری می‌دهد.
  در پایان این همایش با معرفی سفیران سلامت از تلاش های ایشان برای حفظ و بهبود سلامت روان جامعه قدردانی شد . سفیران سلامت روان عبارت بودند از روانشاد دکتر افشین یدالهی که لوح ایشان توسط رئیس انجمن اهدای اعضا ( با توجه به اینکه آن درگذشته سفیر اهدای عضو نیز بود) به پدر وی تقدیم شد .ایرج رضائیان صدای ماندگار دوبله، دکتر کتایون نجفی زاده مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان، خانم آنیک شاهمرادی روان پرستار پیشکسوت و نمونه کشور ، محسن تنها روانشناس پیشکسوت و مدیرعامل موسسه خیرین معلولین ذهنی تهران .

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  9 + بیست =