• New title for a=>html, img=>alt
 • وب‌سرویس‌های جدید بانک سامان برای مشتریان حقوقی

  تصویر روز: بانک سامان در راستای افزایش خدمات نوین بانکی برای مشتریان حقوقی، امکان استفاده از «وب‌سرویس‌های بانکی» را با امکانات ویژه فراهم کرد.

  به گزارش تصویر روز عباس میرزا نیری مدیر بانکداری الکترونیک با اعلام این خبر تصریح کرد: با بهره‌مندی از این خدمت، مشتریان حقوقی می‌توانند بدون مراجعه به شعب بانک یا استفاده از درگاه‌های مدرن مانند نت‌بانک و تلفن‌بانک، به‌ صورت مستقیم و در نرم‌افزار مالی خود، از خدمت وب‌ سرویس بانکی به شکل آنی و برخط (آنلاین) استفاده کنند.

  مدیر بانکداری الکترونیک بانک سامان گفت: این خدمت از طریق ارتباط میان نرم‌افزارهای بانکی و یک نرم‌افزار مالی با آدرس آی‌پی مشخص از طرف شرکت برقرار می‌شود و تمام تراکنش‌ها بر این بستر امن صورت می‌گیرد.

  نیری درباره خدمات قابل استفاده در این خدمت اظهارداشت: مشتریان حقوقی بانک سامان در حال حاضر می‌توانند صورتحساب سپرده‌شان نزد بانک را مشاهده کنند و همچنین انتقال وجه درون‌ بانکی (سامانی) یا بین‌ بانکی (ساتنا و پایا) انجام دهند.

  وی افزود: نماینده شرکت‌های حقوقی متقاضی استفاده از این خدمت جدید می‌توانند به یکی از شعب بانک در سراسر کشور مراجعه کنند. مرکز سامان ارتباط با شماره تلفن ۶۴۲۲-۰۲۱ در تمام ساعت‌های شبانه‌روز پاسخگوی پرسش‌های مشتریان بانک درباره این خدمت و سایر خدمات و محصولات بانک سامان است.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  5 × 2 =