• New title for a=>html, img=>alt
 • روش تشخیص قطعات تقلبی خودرو + توضیح

  تصویر روز: مدیر عامل شرکت ایساکو گفت: هر چند اجرای طرح اصالت قطعه در شرکت ایساکو از طرح‌های بسیار خوب و قابل قبول برای تشخیص قطعات اصلی از تقلبی است اما وجود قطعات تقلبی و سوء استفاده سودجویان در بازار هنوز منتفی نیست.

  مهندس رضا حسینی اظهار داشت: شرکت ایساکو برای کاهش آمار تخلفات در حوزه فروش قطعات، از برچسب دارای هولوگرام‌‌ و بارکد انحصاری استفاده کرده که خریداران با استفاده از دو روش می‌توانند به اصالت کالا پی ببرند. یکی از این ‌راه‌ها ارسال کد قطعه به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۱ است و دیگری استفاده از بارکدخوان که یک اپلیکیشن قابل نصب بر روی گوشی‌های تلفن همراه است. این روش راهی کاملا مطمئن و غیر قابل دسترس برای سودجویان است.

  وی در خصوص مقابله با قطعات تقلبی در بازار و برنامه‌های آتی ایساکو گفت: برای مقابله با قطعات تقلبی در بازار باید پشتیبانی و حمایتی همه جانبه از سوی سازمان‌های مربوط صورت گیرد؛ اما تا زمانی که دست کپی‌کاران و متقلبین از بازار قطعات کوتاه شود، شرکت ایساکو تلاش خواهد کرد، با توزیع مناسب لوازم و قطعات یدکی، بیش از پیش شبکه نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز را پوشش دهد و مشتریان بتوانند نیاز خود را بدون مراجعه به فروشگاه‌های متفرقه تامین کنند. بدیهی است که مراکز مجاز ایساکو، قطعات اصل، استاندارد و با کیفیت را به دست مصرف کننده می‌رسانند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  6 + هفده =