• New title for a=>html, img=>alt
 • فال امروز سه شنبه ۱۷ فروردین

  فـال روزانـه - Daily Omen
  امروز آنقدر ذهن خودتان را درگیر آینده و آنچه قرار است برایتان اتفاق بیفتد کرده اید که اصلا نمی توانید فکرتان را روی زمان حال و آن چه در اطرافتان در جریان است متمرکز کنید. باید این را بگوییم که در حال حاضر حتی گذشته هم از اهمیت بیشتری نسبت به آینده برخوردار است، زیرا می تواند درس های ارزشمندی برای شما داشته باشد که به رشد و پیشرفت شما کمک می کنند. پس به جای این که با نگرانی در مورد آینده به خودتان فشار و استرس وارد کنید به گذشته تان نگاه کرده و از اشتباهات خود درس عبرت بگیرید و سپس بی آن که به اتفاقات و مشکلات احتمالی که در آینده پیش خواهند آمد فکر کنید، تمام توانتان را روی اکنون و آنچه باید انجام دهید بگذارید.

  فـال روزانـه - Daily Omen
  
  شما در حال حاضر آنقدر دارید روی یکی از ایده های خودتان پافشاری می کنید که اصلا حاضر نیستید به افکار و ایده های دیگران گوش کرده و یا حتی ایده ها و افکار دیگر خودتان را مورد بررسی قرار دهید. شما حاضر نیستید با هیچ کس کنار بیایید، ولی این به نفعتان است که به حرف دوستانتان گوش کرده و بگذارید شما را در مسیر درست راهنمایی کنند. امروز بهترین تاکتیک ممکن این است که به نظرات و افکار دیگران اولویت بیشتری بدهید و کارهایتان را با همکاری و به صورت گروهی پیش ببرید. همیشه باری که با همکاری چند نفر برداشته شود سبکتر می شود، پس بیهوده خودتان را زیر بار سنگینی که می خواهید به تنهایی به دوش بگیرید له نکنید.

  فـال روزانـه - Daily Omen

  امروز هیچ کاری به اندازه لم دادن و فرو رفتن در عالم رویا بدون نگرانی برای مشکلات و مسائلی که در دنیای واقعی در انتظارتان هستند شما را خوشحال نخواهد کرد، ولی وزن کارهای نیمه تمام بسیاری که دارید روی ذهنتان سنگینی می کند و نمی گذارد با خیال راحت بتوانید چنین کاری بکنید. متاسفانه باید بگوییم کمبود حس مسئولیت پذیری در وجود شما چیز چندان جدیدی نیست، ولی این موضوع می تواند به شما کمک کند تا از اشتباهات گذشته خود درس عبرت بگیرید. بهتر است هر نوع تفریح و سرگرمی را تا زمانی که کارهای ناتمام خود را به سرانجام نرسانده اید برای خود ممنوع کنید و بعد از پایان کارهایتان با خیال راحت هر کاری که دلتان می خواهد را انجام دهید.

  فـال روزانـه - Daily Omen

  امروز قدرت شگفت انگیز تفکر مثبت شما را در مسیر درست قرار خواهد داد، ولی باید همان روش همیشگی خودتان را حفظ کرده و دست از تلاش و سخت کوشی برندارید و به نتیجه مورد نظرتان برسید. تمام کردن کارهایی که به عهده دارید این فرصت را برایتان فراهم خواهد کرد تا از تفریحاتی که حق مسلم شما هستند بیشترین لذت ممکن را ببرید. امروز بعدازظهر به خانه بروید و یک فنجان چای برای خودتان ریخته و یک گوشه بنشینید و با موهبت نگرش مثبت که اکنون در اختیار دارید هر آنچه می خواهید را در ذهن خود مجسم کنید. جلوی خلاقیت خود را نگیرید و به ذهنتان اجازه پرواز بدهید. هرچه الان در ذهن خود بسازید به احتمال زیاد به حقیقت خواهد پیوست.

  فـال روزانـه - Daily Omen

  شاید در ابتدای روز فکر کنید که امروز برای ایجاد تغییرات اساسی و قدم های بزرگ آماده اید، ولی هر چه بگذرد بیشتر در فکر فرو می روید. شما از طرفی می دانید که حفظ ثبات فعلیتان برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، ولی از طرف دیگر نیز می دانید موانعی در راه هستند که جلوی پیشرفت شما را خواهند گرفت و سرعتتان را کم خواهند کرد. با این همه نباید روی چیزهای منفی که تنها در حد احتمالات هستند تمرکز کنید و جلوی رشد خودتان را بگیرید. با تمام قدرت پیش بروید، هر جا که به مشکل برخوردید هم تدبیرات لازم را اندیشیده و هرچند کمی آرامتر به پیشروی خود ادامه دهید. این کار نتایج رضایت بخشی برای شما خواهد داشت.

  فـال روزانـه - Daily Omen

  شاید امروز دوست نداشته باشید افکار و نیات خود را با دیگران در میان بگذارید. هرچند نیاز دارید احساسات خود را بیان کنید، ولی دلتان نمی خواهد دیگران از رازهایتان باخبر شوند. متاسفانه اکنون زمان خوبی برای این پنهان کاری ها نیست و افرادی که سعی دارید حقیقت را از آنها مخفی کنید بیشتر چیزهایی که فکر می کنید از آنها بی اطلاع هستند را می دانند. در میان گذاشتن نقشه هایتان با اطرافیانتان آنقدر ها هم که فکر می کنید اقدام ریسک آمیزی نیست و اعتماد کردن به آنها و گوش کردن به توصیه هایشان می تواند به شما کمک کند تا با قدرت و دقت بیشتری برنامه هایتان را عملی کنید، در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید.

  فـال روزانـه - Daily Omen

  امروز از طرفی دلتان می خواهد همچون آتشفشانی خروشان فوران کرده و تمام آنچه دارد آزارتان می دهد را با صدای بلند فریاد برآورید، ولی از طرفی هم عقل سلیم حکم می کند که نباید بیش از حد زیاده روی کنید. اگر تلاش هایی که برای رسیدن به خواسته هایتان دارید می کنید مورد مخالفت و مقاومت دیگران قرار گرفتند بیش از اندازه پافشاری نکرده و خودتان را با دیگران هماهنگ کنید. خودتان را رها کنید و با گروه همراه و هماهنگ شده و پیش بروید. بها دادن به خواسته هایتان ضمن احترام گذاشتن به نظرات و افکار دیگران به نفع خودتان و دیگران خواهد بود. یادتان باشد که هیچ گاه با کله شقی و خودرای بودن به نتیجه ای نخواهید رسید.

  فـال روزانـه - Daily Omen
  فراتر رفتن از مرزهایی که خودتان برای خود ساخته اید برای شما کاری دشوار است و به تلاش بسیاری نیاز دارد. ولی زمانی که گارد دفاعیتان را زمین گذاشته و با دیگران همراه شوید حتما از بودن با آنها لذت خواهید برد. امروز اگر در عالم خودتان فرو رفته و تنهایی را انتخاب کنید در پایان روز خیلی ناراحت و پشیمان خواهید بود. نیازی نیست که بخواهید احساسات و خواسته های خودتان را از دیگران مخفی کنید، به غریزه و حس درونی خود اعتماد کرده و در زمانی که خودتان احساس می کنید درست است سفره دلتان را برای کسانی که مورد اعتماد شما هستند باز کنید تا در پایان روز با لبی خندان و خیالی راحت به خواب بروید.

  فـال روزانـه - Daily Omen

  امروز آنقدر سرتان شلوغ است که دارید مثل فرفره دور خودتان می چرخید و آنقدر گرفتارید و فکرتان مشغول کارهایتان است که همراهی و کمک های دوستان و همکارانتان را نمی توانید ببینید. با این حال آنها آماده اند تا از شما حمایت کرده و اگر خودتان اجازه بدهید و با آنها همکاری کنید شما را وارد مرحله جدیدی بکنند. فکر نکنید که اعتماد نسبت به کسانی که مورد اعتمادتان هستند شما را آسیب پذیر خواهد کرد و بر عکس تصور شخصیتان دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید. گاهی بهتر است سرعت گام هایتان را کم کرده و نگاهی هم به اطرافتان بیندازید و از آنچه می بینید و مسیری که دارید طی می کنید لذت ببرید.

  فـال روزانـه - Daily Omen

  امروز شما مسئولیت هایتان را خیلی جدی می گیرید. این یکی از ویژگی های همیشگی شما است، ولی امروز جدیتی خیلی بیشتر از همیشه دارید به وظایف و مسئولیت هایتان می پردازید. در حالی که هنوز شدیدا درگیر یکی از کارهایتان هستید با اشتیاق فراوانی دلتان می خواهد چالش جدیدی را به عهده بگیرید. ولی باید این را یادتان باشد که آنچه شروع کرده اید را حتما باید به پایان برسانید و تعهدات خود را عملی کنید. صبور باشید و قدم به قدم پیش بروید تا بتوانید از فرصت هایی که در مسیرتان قرار می گیرند نهایت استفاده را ببرید. وجدان کاری شما برای تمامی همکاران و اطرافیانتان مثال زدنی است و هر چند حسادت خیلی ها را هم بر می انگیزد، الهام بخش خیلی ها نیز هست.

  فـال روزانـه - Daily Omen

  ایده های تحریک کننده ای که اطرافیانتان دارند به شما انگیزه می دهد که کار تازه ای را شروع کنید، ولی شما باید با اشتیاق برای پذیرش تغییرات آماده بوده و رشد کنید تا بتوانید از فرصت های فعلی خود نهایت استفاده را ببرید. اگر حاضر نباشید گذشته را رها کنید تحولات فردی برای شما بسیار دشوار و چالش برانگیز خواهند شد. اگر بخواهید با اصرار و سرسختی به وضعیت فعلیتان بچسبید نخواهید توانست از موقعیت های فوق العاده ای که در دسترستان قرار دارند به درستی استفاده کنید. ذهنتان را باز کرده و از ناشناخته ها هراسی به دلتان راه ندهید. آخرین باری که برای خودتان کتابی خریده اید کی بوده است؟ بعد از کارتان به نزدیک ترین کتاب فروشی رفته و یک کتاب خوب برای خودتان بخرید.

  فـال روزانـه - Daily Omen

  امروز اگر کمی صبر کرده و زمانی را به فکرکردن به اتفاقاتی که این چند وقت اخیر افتاده اند اختصاص دهید درس ارزشمندی درباره ذات انسانی خود خواهید گرفت. این بازنگری همچنین نگرش شما نسبت به آینده را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. زندگی دارد برای شما معنای تازه ای پیدا می کند و این موضوع تغییراتی اساسی را در مسیرتان می تواند به دنبال داشته باشد. شما تلاش بسیار زیادی در جهت ایجاد ثبات در میانه آشوبی که اطرافتان را فرا گرفته است دارید. شاید از این که برای مدیریت این اوضاع چه باید بکنید اطمینان نداشته باشید، ولی کافی است به حس درونی خود و آنچه خودتان فکر می کنید صحیح است اعتماد کنید تا قدم هایی موثر بردارید.
 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  9 − هشت =