• New title for a=>html, img=>alt
 • شکاف جنسیتی در کشور باید برطرف شود

  تصویر روز: معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: در مقایسه با سایر کشورها، به ویژه در بخش شکاف جنسیتی وضعیت خوبی نداریم.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، “شهیندخت مولاوردی ” در دیدار با بانوان فعال اقتصادی که در محل اتاق بازرگانی استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: متأسفانه طبق آمار در برخی از شاخص ها رتبه آخر هستیم و در بحث شکاف جنسیتی در رتبه ۱۴۵ در بین سایر کشورها قرار داریم. وی افزود: البته در برخی حوزه ها نیز به هیچ عنوان شاخص آماری مشخصی نداریم.

  معاون رئیس جمهور با تأکید بر اینکه وضعیت فعلی دستاورد یک شبه نیست بلکه در طول سالهای متمادی شکل گرفته است، تصریح کرد: بسیاری از پنجره های شکسته در این زمینه تا ترمیم نشود اقتصاد و فرهنگ و…. ما آنچه مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است، مستحکم نخواهد شد.

  وی بیان کرد: بر این اساس امیدوار هستیم با پیگیری و هماهنگی های انجام شده در برنامه ششم توسعه و توجهی که به آسیب های اجتماعی شده است بتوانیم به جایگاه مطلوب تری دست پیدا کنیم.

  مولاوردی گفت: امیدوار هستیم تمام استعدادها و سرمایه های انسانی کشور در شرایط رقابت و مسابقه بکار گرفته شود، هر چند فاصله زیادی تا اهداف و آرمان ها داریم.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  یک + 2 =