• New title for a=>html, img=>alt
 • قیمت آپارتمان‌های نوساز در تهران + جدول

  تصویر روز: سهم آپارتمان‌های نوساز از میزان معاملات مسکن براساس آمارهای رسمی بیش از ۵۰ درصد معاملات است.  به گزارش دنیای اقتصاد باوجود پیش‌بینی ثبات قیمت در بازار مسکن و واقعی شدن قیمت‌ها هنوز مشاوران املاک از فروش بهاری خود راضی نیستند. به اعتقاد یک مشاور املاک در شرق تهران هنوز بازار رسمی مسکن آغاز به‌کار نکرده است و ازاوایل خرداد می‌توان در خصوص آینده بازار مسکن در سال ۹۵ اظهار نظر کرد.

  به گفته وی بازار هنوز کشش افزایش قیمت را ندارد و آپارتمان‌هایی به راحتی به فروش می‌رود که با نرخ پیشنهادی خریدار همخوانی بیشتری دارد. آپارتمان‌های فروش رفته در ۲۰ روز نخست فروردین‌ماه نیز سخنان این فعال بازار مسکن را تا حدودی تایید می‌کند. هرچنددر میان فایل‌های فروش رفته، آپارتمان‌هایی وجود دارد که به‌دلیل آنکه از امکانات ویژه‌ای برخوردار هستند بیش از قیمت میانگین منطقه به فروش رفته‌اند. در محله گیشا، آپارتمانی ۳۰۰متری، نوساز متری ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رفته است.

  درحالی‌که قیمت آپارتمان نوساز در این منطقه ازمتری ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا متری ۷ میلیون تومان متغیر است. در محله نارمک غربی نیز آپارتمانی ۶۲ متری با عمر بنای یک‌سال متری ۴ میلیون و ۴۱۹ هزار تومان به فروش رفته است. یکی دیگر از فایل‌های فروش رفته در ۲۰ روز نخست فروردین ماه مربوط به آپارتمانی ۹۹ متری در محله جنت آباد شمالی است که یک‌سال ازعمر بنای آن می‌گذرد و متری ۵میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله شده است.

  قیمت آپارتمان‌های نوساز در تهران
 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  7 + 13 =