• New title for a=>html, img=>alt
 • گوجه سبز کیلویی ۴۰ هزار تومان!

  تصویر روز: حسین مهاجران رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار در خصوص قیمت میوه و صیفی جات بیان کرد: قیمت هر کیلو سیب زمینی در میدان مرکزی بین ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان و هر کیلو پیاز ۶۰۰ تا ۱۱۰۰ تومان و قیمت هر کیلو گوجه فرنگی در میادین بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان است.

  وی در ادامه افزود: قیمت هر کیلو خیار گلخانه ای بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان و خیار جیرفتی بین ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان است و خیار بوته ای بین ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان است.

  مهاجران در توضیح قیمت انواع میوه اظهار کرد: هر کیلو سیب بین ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار تومان و هز کیلو پرتقال هر کیلو ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار تومان است.

  رئیس اتحادیه میوه فزوشندگان میوه و تره بار با اشاره به علت افزایش قیمت موز در بازار گفت: با توجه به افزایش تعرفه موز از ۴ درصد به ۲۶ درصد باید انتظار افزایش قیمت این میوه را در بازار داشت که در کل انتظار می رفت با افزایش ۲۰ درصدی در قیمت ها روبرو شویم ولی قیمت حدود ۹۰ درصد افزایش پیدا کرده و با این حال قیمت هر کیلو موز در میادین میوه و تره بار بین ۴۷۰۰ تا ۵۰۰۰ هزار تومان است.

  وی در خصوص قیمت میوه های نوبرانه در بازار یادآور شد: قیمت هر کیلو گوجه سبز نوبرانه گرمسار ۴۰ هزار تومان، کاشان ۸ هزار تومان است. مهاجران در ادامه گفت: قیمت هر کیلو چاقاله بادام گرمسار بین ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان و شیراز و کاشان بین ۸ تا ۱۲ هزار تومان است. میزان

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  18 − سیزده =