• New title for a=>html, img=>alt
 • استقبال از بانکداری شرکتی اقتصادنوین

  تصویر روز:در ادامه سلسله نشست‌های کمیسیون تخصصی بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین، راهکارهای توسعه همکاری‌ها برای تسریع و تسهیل ارایه خدمات ارزی به مشتریان شرکتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  در این نشست مسعود مهردادفر معاون بانکداری شرکتی، توسعه بازار و اعتبارات ضمن تشریح وضعیت حاکم بر نظام اقتصادی کشور و نقش بانک‌ها در زمینه ایجاد و بهره‌برداری از فرصت‌های رشد و توسعه به ویژه در عرصه بین‌الملل، با تبیین جایگاه بانکداری شرکتی در خلق ارزش برای مشتریان ارزنده بانک، توسعه تعاملات بین دفاتر و شعب ارزی را به منظور دستیابی به مزیت تسهیل و تسریع در ارایه خدمات ارزی مورد تاکید قرار داد. در ادامه این جلسه حسین وهابی مدیر بازاریابی و امور دفاتر بانکداری شرکتی نیز طی سخنانی با اشاره به اهمیت عملیات و خدمات ارزی، به فرصت‌های پیش رو و ارتباط و پیوندهای کاری عمیق و مستحکم متاثر از تعامل مدیران حساب با شرکت‌ها و همچنین ظرفیت‌های حوزه بین‌الملل به لحاظ برخورداری از نیروی انسانی متخصص و شبکه‌های کارگزاری قوی و …. اشاره و تحقق این اهداف را در گرو تلاش همکاری تمامی ارکان بانک دانست.

   در ادامه این جلسه روسای دفاتر بانکداری شرکتی و معاونین ارزی شعب بانک اقتصادنوین نظرات و راهکارهای بهبود کیفیت خدمات بانک در این بخش را بیان کردند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سه × 5 =