• New title for a=>html, img=>alt
 • خطر از بیخ گوش ۳۰۰ زائر پرواز نجف گذشت

  تصویر روز: پرواز تهران- نجف هواپیمایی قشم به علت نقص فنی لاستیک به تهران بازگشته به زمین نشست.

  پرواز هواپیمای ۳۰۰-۶۰۰ هواپیمایی قشم ایر به شماره Qb2233 با ۳۰۰ مسافر که ساعت ۱۲ امروز تهران را به مقصد نجف ترک کرده بود هنگام نشستن در فرودگاه نجف با نقص فنی لاستیک روبرو شد.

  هواپیما پس از اطمینان از عدم امکان نشستن در فرودگاه نجف دوباره به سمت تهران بازگشت. این هواپیما به سختی و با تلاش فراوان موفق به نشستن در فرودگاه امام خمینی(ره)شد.

  یکی از مسافران این پرواز گفت: خلبان علت بازگشت را نقص فنی در لاستیک و عدم امکان فرود در فرودگاه نجف اعلام کرد. البته با گذشت فرود هنوز اجازه خروج به مسافران داده نشد و فقط برای تهویه بهتر درهای هواپیما را باز کردند.

  جزئیات بازگشت ایرباس قشم ایر از نجف به تهران

  یک مقام مسئول در روابط عمومی هواپیمایی قشم ایر درباره بازگشت ایرباس ۳۰۰-۶۰۰ این شرکت هواپیمایی از نجف به تهران گفت: هنگامی که هواپیما برای فرود در فرودگاه نجف آماده می شد ، برج فرودگاه به خلبان اعلام می کند که تایر هواپیما دچار ترکیدگی شده و به همین علت خلبان هواپیما تصمیم به بازگشت به تهران را گرفته است.

  این مقام مسئول افزود : البته پس از نشستن هواپیما در فرودگاه بین المللی امام خمینی ، مشخص شد که هواپیما فاقد هرگونه مشکلی است. وی گفت: پرواز نجف هواپیمایی قشم ایر نیز انجام می شود. میزان

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  چهار + هفده =