• New title for a=>html, img=>alt
 • تقسیم اعتبارات در فردیس ناعادلانه است

  تصویر روز: فرماندار فردیس با بیان اینکه ۴۰ درصد دانش‌آموزان فردیس دو شیفته هستند، گفت: این شهرستان نیاز به ۱۴ کتابخانه دارد.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، مصطفی قنبر زمانی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان البرز که پیش از ظهر امروز در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، اظهار داشت: تقسیم اعتبارات در شهرستان فردیس به صورت ناعادلانه است. ۴۰ درصد دانش‌آموزان فردیس دو شیفته هستند و بیشتر مدارس فردیس قابلیت استفاده از مرکز آموزش را ندارد.

  فرماندار فردیس با بیان اینکه این شهرستان محروم‌ترین منطقه از لحاظ امکانات ورزشی است، بیان کرد: سال گذشته از محل ماده ۱۸۰ یک ریال به فردیس داده نشده است.

  وی با بیان اینکه این شهرستان از گذشته از شهرک‌های مختلفی شکل گرفته است، گفت: آب و فاضلاب همه این شهرک‌ها توسط مردم مدیریت می‌شده و زیرساخت ان در حال حاضر فرسوده شده است و ساعت‌ها شهرستان از امکانات آبی محروم است.

  قنبرزمانی در مورد مشکلات ناشی از روشنایی معابر در شهرستان فردیس گفت: به‌دلیل نبود امکانات، روشنایی در منطقه وجود ندارد و بسیاری از مناطق از روشنایی کافی برخوردار نیستند.

  وی با بیان اینکه فردیس نادرترین شهر کشور است، عنوان کرد: بیش از ۹۰ درصد جمعیت فردیس داخل شهر ساکن هستند و امکانات شهری از قبیل فضای سبز، وسایل حمل و نقل عمومی و امکانات مورد نیاز یک شهر در فردیس موجود نیست.

  وی با بیان اینکه این شهرستان نیاز به ۱۴ کتابخانه دارد، بیان کرد: هم اکنون در این شهرستان ۴ کتابخانه وجود دارد که پاسخگوی نیاز جمعیت شهرستان نیست و مجموعا در فردیس سه فرهنگ‌سرا بیشتر وجود ندارد.

  قنبرزمانی با بیان اینکه شهرستان فردیس در استقرار ادارات با مشکلاتی مواجه است، گفت: شهرستان فردیس باید مورد توجه قرار گیرد و نیاز است که ادارات این شهرستان در منطقه مستقر شوند.

  وی با بیان اینکه در مورد احداث شهرک اداری فردیس سال گذشته تخصیص اعتبار در نظر گرفته شده بود، عنوان کرد: یک ریال نیز برای ساخت شهرک اداری فردیس تخصیص نیافته است.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  11 − هشت =