• New title for a=>html, img=>alt
 • اخبار جدید از خودور جوان پسند سایپا + عکس

  تصویر روز: مدیر عامل سایپا کاشان از نهایی شدن مراحل تولید آزمایشی خودرو CS35 خبر داد و گفت: تولید انبوه خودرو CS35 از تیرماه آغاز شده است.

  به گزارش تصویر روز به نقل از صدا و سیما ؛ فریبرز شهباز افزود : با نصب خطوط تولید بدنه خودروی CS35 با ظرفیت تولید ۸ دستگاه در ساعت در سالن بدنه و همچنین اصلاحات خطوط سالن های رنگ و مونتاژ، مراحل تولید آزمایشی این محصول آغاز و با توجه به کسب اهداف شاخص های کیفی، از اوایل تیرماه وارد مرحله SOP (شروع تولید انبوه) شده است و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، به زودی محصولCS35 در دو مدل گیربکس اتوماتیک و گیربکس دستی به مشتریان عزیز تحویل خواهد شد.

  وی افزود: گروهی از کارشناسان مهندسی وکیفیت سایپا کاشان وشرکت چانگان به منظور صحه گذاری قطعات و فرایندهای بدنه، رنگ و مونتاژ، انجام تست پیمایش ۵۰۰۰ کیلومتر (مسیرهای کوهستانی، شهری واتوبانی) شاخص های کیفی و عملکردی این محصول را مورد ارزیابی قرار دادند. ضمن اینکه برای دریافت استاندارد آلایندگی در مرحله TA (تست آلایندگی گازهای منتشره وآلایندگی صوتی) باشرکت بازرسی کیفیت و استانداردایران، تست ۳۰۰۰ کیلومتر و تست هایType 1,2,3، تستShed (تست سنجش میزان بخارات متصاعد شده بنزین و هیدروکربن ها در قسمت های مختلف خودرو) و نیز تست های صوتی در خر دادماه اتمام یافته است.

  در حال حاضر این محصول مراحل پایانی دریافت مجوز شماره گذاری از سازمان ملی استاندارد و پلیس راهور ناجا را طی می کند. مدیرعامل سایپا کاشان در ادامه با پیش بینی انجام بموقع تعهدات و واگذاری خودروهای ثبت نامی به مشتریان اظهار امیدواری کرد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان شهریور ماه، بیش از ۱۰۰۰ دستگاه از این محصول در شرکت سایپا کاشان تولید و تحویل مشتریان خواهد شد.

  وی با اشاره به تاکیدات مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مبنی بر لزوم سرعت بخشی داخلی سازی قطعات این خودرو بیان داشت: با توجه به ظرفیت ها و زیرساخت های شرکت سایپا کاشان، از حضور سرمایه گذاران کشور و منطقه جهت قطعه سازی و ایجاد شبکه تامین قطعات در مجاورت این کارخانه که موجب رشد و توسعه صنعتی و اقتصادی منطقه، ایجاد اشتغال، کاهش هرینه های حمل و نقل قطعات، کاهش ترافیک جاده ای، بهبود زنجیره تامین و…. خواهد شد، استقبال می کنیم.

  شهباز خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی ها، قصد داریم تا پایان امسال در مرحله نخست حدود ۲۱ درصد از قطعات این خودرو را در داخل کشور تولید کنیم و در مراحل بعدی، عمق داخلی سازی این محصول را افزایش دهیم.

  CS35 یک خودروی SUV کوچک، (CUV) شهری، اقتصادی و مناسب برای استفاده خانواده های ایرانی با سبک به روز و ظاهری زیبا، راحتی رانندگی و مصرف سوخت پایین با راندمان عملکرد بسیار بالاست .

  موتور این خودرو H16 یک موتور قوی، کم صدا و پاک است. علاوه بر این فضای داخلی بزرگ، دید عریض و مسلط در رانندگی، صدای بسیار کم داخل اتاق NVH- فرمان نرم و handling بسیار خوب – سیستم ترمز دیسکی (۴ چرخ) با عملکرد بسیار خوب ، صندلی های چرم و بسیار راحت، ایربگ راننده، سرنشین و جانبی، سیستم ضد سرقت، فرمان برقی، تهویه مطبوع اتوماتیک، آیینه های جانبی برقی، سان روف برقی، کروز کنترل، سیستم صوتی با کیفیت با کنترل صدا پخش روی فرمان از ویژگی های این خودرو است که لذت رانندگی را دوچندان می کند.

  در حال حاضر شرکت چانگان با خودروسازان بزرگی چون فورد، سیتروئن، مزدا و ولوو همکاری می کند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پانزده + 1 =