• New title for a=>html, img=>alt
 • لاریجانی: باید اخبار کارآفرینی و رونق تولید بیشتر پوشش داده شود

  تصویر روز: رئیس مجلس گفت: در حال حاضر وضعیت رکود در اقتصاد جدی است و باید تمهیدات بیشتری برای حضور با انگیزه‌تر مردم در فعالیت‌های تولیدی اندیشیده شود.

  به گزارش تصویر روز به نقل از تسنیم علی لاریجانی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای قم اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت رکود در اقتصاد جدی است و باید تمهیدات بیشتری برای حضور باانگیزه‌تر مردم در فعالیت‌های تولیدی اندیشیده شود.

  وی با بیان اینکه صدا و سیما باید مشکلات و مسائل را پوشش دهد تا زمینه رفع مشکلات و تسریع در رونق اقتصادی فراهم شود، افزود: برای رونق روستاها علاوه بر توجه به بخش کشاورزی باید به موضوعاتی مانند توسعه صنایع تکمیلی، رونق معادن و کارآفرینی توجه شود تا با ایجاد اشتغال برای جوانان از رشد مهاجرت به شهرها جلوگیری شود.

  رئیس مجلس ‌با بیان اینکه ایجاد روحیه امید واقعی در مردم، یک کار استراتژیک است، تصریح کرد: ‌برای بهبود شرایط اختصاصی باید مردم بیشتر در اقتصاد حضور داشته باشند.

  لاریجانی با اشاره به کارآفرینی‌هایی که در استان قم صورت گرفته، تاکید کرد: باید اخبار کارآفرینی و رونق تولید در استان‌ها بیشتر پوشش داده شود و از این موضوع تمامی سازمان‌ها مانند صدا و سیما حمایت کنند؛ به طور مثال در استان قم مدل‌های خوبی در زمینه کارآفرینی وجود دارد که باید در این رابطه اطلاع‌رسانی بیشتری انجام شود.

  رئیس نهاد قانون‌گذاری با تاکید بر ضرورت پوشش رسانه‌ای در زمینه موفقیت‌ها در عرصه صادرات محصولات کشاورزی افزود: فعالیت‌های خوبی در ارتباط با گردشگری انجام شده و همچنین کارهای خوبی در ارتباط با پرورش ماهی و توسعه معادن در استان قم صورت گرفته است.

  نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: صدا و سیما با کارهای حرفه‌ای می‌تواند زمینه آشنایی بیشتر مردم را با کارآفرینی فراهم کند تا به پیشرفت کشور کمک شود.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شانزده − 8 =