• New title for a=>html, img=>alt
 • سایپا از مدل های موفق در اصلاح ساختار مالی است

  تصویر روز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اقدامات ایجاد شده در صنعت خودرو در راستای اقتصاد مقاومتی را شایسته تقدیر دانست و بر تداوم این امر تاکید کرد.

  محمد عزیزی اظهار داشت: با توجه به نام گذاری شعار سال و تاکید بر عمل گرایی از سوی مقام معظم رهبری، خوشبختانه اجزاء مختلفی در اقتصاد کشور توانسته اند این مهم را به منصه ظهور بگذارند که بهترین نمونه آن صنعت خودرو ، بویژه شرکت سایپا است.

  وی افزود: یکی از مواردی را که در خصوص توجه به اقتصاد مقاومتی و اقدامات آن می توان مد نظر قرار داد بازنگری و سامان‌دهی اقدامات گذشته است تا بتوان رویکردهایی را که با انتقاد همراه بوده است ، با تغییرات مثبت همراه نمود و سایپا از این حیث برنامه ریزی های درست و منطقی در پیش گرفته است.

  عزیزی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شرکت سایپا در خصوص بازنگری و ساماندهی اقدامات پیشین، این شرکت را یکی از مدل های موفق در اصلاح ساختار سرمایه دانست و تصریح کرد: اگرچه سایپا در ابتدای راه قرار دارد اما همین مقدار از تلاش های صورت گرفته در راستای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی جای قدردانی دارد و می توان اقدامات این شرکت در برخی از بخش ها را الگویی برای دیگر صنایع و شرکت ها دانست.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به گزارشاتی که از شرکت سایپا به ما ارسال شده است شرایط سختی که برای سایپا و زیر مجموعه های آن در مسائل مالی در گذشته ایجاد شده بود جای خود را به نمودارهای رو به صعود داده و در این راه پیشرفت های متعددی را همراه این گروه خودروسازی کرده است.

  وی اقتصاد مقاومتی را مجموعه‌ای از سخت افزارها و نرم افزارهایی دانست که نیازمند مدیریت مدبرانه است و تاکید کرد: میتوان این بحث را تحت عنوان فرایندهایی که منجر به فعال شدن دو کلید تقویت تولید ملی و فرهنگ جهادی خواهند شد در بدنه اقتصادی و صنعتی کشور ایجاد کردو در نهایت امیدوار بود که بتوان به دست آوردهای مهم و ارزشمندی در اقتصاد مقاومتی دست یافت.

  محمد عزیزی خاطرنشان کرد: ما خوشبین هستیم تا بتوان دیگر صنایع و بخش ها هم با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود و با تدابیر درست و کارشناسانه بتوانند نقش خود را در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل ،ایفا کنند و با الگو قرار دادن رویکردهای صورت گرفته در شرکت های موفق به این مهم دست پیدا کنند. خبر خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پنج × 3 =