• New title for a=>html, img=>alt
 • پیش بینی باد و باران در ۲۶ استان

  تصویر روز: سازمان هواشناسی از بارش باران، رعد و برق و وزش باد در ۲۶ استان طی امروز تا روز جمعه خبر داد.

  به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده نگری امروز برای برخی مناطق استان‌های هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

  همچنین در برخی مناطق مازندران، ارتفاعات و مناطق شمالی استان‌های البرز، تهران، سمنان، گلستان و برخی مناطق استان‌های لرستان، کرمانشاه، ایلام، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد،‌خوزستان و اصفهان رشد ابر، رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی روی می‌دهد.

  فردا و جمعه برای برخی مناطق استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و فارس به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است. فردا برای برخی مناطق استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان،‌همدان، زنجان، قم، غرب مازندران، گیلان و اردبیل بارش پراکنده با احتمال رعد و برق و وزش باد انتظار می‌زود.

  روز جمعه ۱۲ مهر در استان‌های گیلان و مازندران، دامنه‌های البرز واقع در استان‌های تهران و البرز بارش باران و برای برخی مناطق اردبیل، آذربایجان‌های شرقی و غربی،‌قزوین، زنجان، مرکزی، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و بوشهر بارش پراکنده با احتمال وزش باد و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

  سازمان هواشناسی اعلام کرده روز جمعه نواحی مرکزی خلیج‌ فارس مواج خواهد بود.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1 × پنج =