• New title for a=>html, img=>alt
 • خدمات خوب بیمارستان میلاد به جامعه کارگری

  تصویر روز: رئیس و اعضای هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته شهرستان ری با حضور در بیمارستان میلاد با مدیر عامل بیمارستان دیدار و گفت وگو کردند.

  به گزارش تصویر روز به نقل از روابط عمومی بیمارستان میلاد، در این دیدار سید مرتضی اطیابی رئیس کانون کارگران بازنشسته شهر ری گفت: با توجه به خدمات خوب بیمارستان میلاد به جامعه کارگری خواستار حمایت مسئولان سازمان تامین اجتماعی برای ایجاد بیمارستان های مشابه میلاد هستیم.

  وی با بیان برخی مشکلات بیمارستان میلاد در زمینه های مختلف به خصوص بخش اورژانس خاطر نشان کرد: از کارکنانی که با بیماران به خصوص بازنشستگان و سالخوردگان رفتار خوبی دارند تشکر می کنم.

  دکتر محمود رضا فیاض مدیر عامل بیمارستان میلاد نیز با خیر مقدم به اعضای هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته شهر ری گفت: از دیدگاه منصفانه هیات مدیره کانون تشکر می کنم.

  وی با بیان این که احترام به بازنشستگان احترام به آینده خود ماست، اظهار داشت: اگر جایی در این زمینه قصوری وجود داشته عذر خواهی می کنم.

  دکتر فیاض با تاکید بر این که معتقدیم حق با بیمار است، خاطر نشان کرد: باید بگویم که حجم و نوع کار در اورژانس سخت تر از سایر بخش هاست اما معتقدم که باید بهتر از گذشته باشیم.

  مدیر عامل بیمارستان میلاد تصریح کرد: در خصوص برخی موارد پیشنهادی عزیزان موضوع از اختیارات ما خارج است و بایستی مسائل مربوطه برای رفاه حال بیماران با اسناد پزشکی مطرح شود.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پنج × دو =