• New title for a=>html, img=>alt
 • لاریجانی: باید در قانون مالیات بر ارزش افزوده تجدیدنظر شود

  تصویر روز: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود قوانین زاید در مسیر حرکت تولیدکنندگان گفت: این قوانین و آیین نامه ها باید هرچه سریعتر از سوی دولت و مجلس اصلاح شود.

   دکتر علی لاریجانی در دیدار با اعضای اتاق تعاون استان قم با اشاره به مشکلات کنونی حوزه تعاون وتولید در کشور گفت: متاسفانه در شرایط کنونی قوانین و آیین‌نامه‌های زاید در حوزه تولید وجود دارد از این رو بخشی از این قوانین باید در مجلس حل شده و بخشی از آیین‌نامه‌ها نیز باید از سوی دولت اصلاح و تعیین تکلیف شود.

  وی ادامه داد: امروز تعاونی‌ها برای فعالیت و توسعه با موانعی مانند قوانین زاید روبرو هستند که قطعا دولت و مجلس باید در جهت رفع آن‌ها تلاش کنند.

  وی با اشاره به مشکلات کنونی مرغ داران استان قم گفت: در چند سال اخیر مرغ داران استان با مشکلاتی از جمله بروز بیماری مواجه شدند که حل و فصل آن باید در دستور کار قرار گرفته و پیگیری شود.

  رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم تقویت صادرات تولیدات کشور به ویژه محصول مرغ و تخم مرغ تاکید کرد و گفت: در بودجه سال ۹۵ مشوق های صادراتی از سوی مجلس تعیین و گنجانده شد اما تا کنون در اجرای آن تعلل شده است.

  وی با اشاره به انتقادات تعاون‌گران و تولیدکنندگان به قانون کنونی مالیات بر ارزش افزوده تصریح کرد: قطعا باید در این قانون تجدیدنظر شود تا تولیدکنندگان راحت تر فعالیت کنند.

  وی هم‌چنین با اشاره به پیشنهادات مطرح شده درباره تشکیل سازمان تعاون افزود: این مسئله قابل مطالعه و بررسی است اما در کل برای حل مشکلات تعاون گران و تولیدکنندگان استان در آینده با وزیر تعاون نشستی برگزار می‌کنم و در مجلس نیز این مسائل رسیدگی خواهد شد. ایسنا

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  20 − ده =