• New title for a=>html, img=>alt
 • تقدیر مونسان از عملکرد صدا و سیمای کیش

  تصویر روز: مدیرعامل منطقه آزاد کیش اعلام کرد: رویکرد جدید صداو سیما در این جزیره موجب اعتماد عمومی و افزایش مخاطب شده است.

  علی اصغر مونسان با بیان این مطلب در جلسه شورای اداری کیش گفت: با آغاز مدیریت محمد قاریان پور در سمت مدیر کلی این مرکز شاهد ارتقاء کمی وکیفی تولیدات در بخش های مختلف صدا وسیما هستیم .به گفته وی بدون شک این مهم حاصل تلاش های شبانه روزی اخلاق مدار صدا و سیمای مرکز کیش و همکارانشان در حوزه های مختلف است.

  وی تولید برنامه های مختلف با موضوع خانواده در صداوسیمای کیش را از دیگر نکات برجسته فعالیت های این مرکز برشمرد و افزود:توجه به موضوع خانواده از دغدغه های رهبر معظم انقلاب اسلامی است و ایشان همواره بر اهمیت وتوجه ویژه به موضوع خانواده تاکید ویژه ای داشته اندکه خوشبختانه برنامه های خوبی در حوزه آموزش خانواده در این مرکز تولید شده است.

  ۱۲

  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد،همچنین به نقش صداو سیما ی مرکز کیش به عنوان پل ارتباطی میان مردم و دستگاه ها ی مختلف اشاره کردو گفت: انعکاس مشکلات مردم در بخش های مختلف خبری فارغ از سیاه نمایی و تنها در جهت حل . مشکلات از دیگر نقاط قوت صدا وسیمای مرکز کیش است.

  علی اصغر مونسان در ادامه این نشست از مسئولان ادارات و نهادهای کیش خواست تا با توجه به اخبار صداو سیما از مشکلات مردم اطلاع پیدا کرده و در جهت رفع مشکلات این جزیره تلاش کنند.

  وی با بیان اینکه صداو سیمای مرکز کیش با وجود مشکلات مالی فراوان تا کنون پیشرفت های قابل توجهی در بخش های مختلف داشته است افزود:ما در سازمان منطقه آزاد تلاش می کنیم با افزایش حمایت ها وبا پشتیبانی از صداوسیمای مرکز کیش زمینه ارتقاء هر چه بیشتر تولیدات در این مرکز را فراهم کنیم.

  جهش کمی و کیفی برنامه های محتوایی صداوسیمای مرکز کیش

  در ادامه این جلسه مدیر کل صداو سیمای مرکز کیش با تشریح عملکرد ۹ ماهه این مرکز در حوزه های مختلف گفت: آنچه در رسانه ملی  بنا بر تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دستور کار قرار گرفته است تولید و برنامه  سازی بر پایه چهار محور اساسی دین ،اخلاق،امید و آگاهی بخشی است.

  محمد قاریان پور گفت: تمامی تولیدات صداو سیمای مرکزکیش در حوزه ها و بخش های مختلف بر اساس این چهار محور اساسی ودر سه حوزه  مهم گردشگری ،فرهنگ و زندگی برنامه ریزی شده است. به گفته وی در حوزه سیمای مرکز کیش ۳۷۰ ساعت برنامه در قالب های مختلف  تولید  شده است.

  sima

  مدیر کل صداو سیمای مرکز کیش پخش بیش از سه هزارو ششصد ساعت برنامه و بیش از ۶۸ مورد ارتباط زنده  با شبکه های سراسری  در مناسبت ها و رویداد های مختلف مذهبی، ملی و فرهنگی را از دیگر دستاوردهای سیمای کیش عنوان کرد وافزود:برنامه نقطه سرخط با محور جوان و موضوعات مربوط به جوانان،برنامه شب های جزیره با رویکرد بررسی مسائل گوناگون ، برنامه کیش و زندگی با محور خانواده و برنامه انعکاس با بررسی مشکلات مردم و حضور مسئولان از جمله مهم ترین تولیدات در بخش سیمای کیش است.

  محمد قاریان پور، تولید بیش از ۲ هزارو بیست وچهار ساعت برنامه در حوزه صدای مرکز کیش با چهار هزارو هشتصد و شصت و پنج ساعت برنامه در قالب ۱۶ برنامه مختلف  تولیدی وتامینی در شبانه روز را از دیگر دستاوردها ی این مرکز در حوزه صدا عنوان کرد و افزود:تا کنون در حوزه صدا بیش از ششصدو پنج مورد ارتباط زنده با شبکه های مختلف سراسری برقرار شده که معرفی ظرفیت های جزیره کیش در حوزه های مختلف فرهنگی،گردشگری واقتصادی از مهم ترین اهداف ارتباط با شبکه های سراسری است.

  وی صبح بخیر کیش ،امروز کیش،شور جوانی ،حریم کبریا،آوای دریاوچمدان را از جمله برنامه های صدای مرکز کیش برشمرد.

  مدیر کل صداو سیمای مرکز کیش همچنین به تولیدات این مرکز در حوزه خبر اشاره کرد و گفت:تولید بیش از ۱۰۰ ساعت خبر ،ارسال بیش از ۱۵۰ بسته خبری و ۶ ارتباط زنده از مهم ترین دستاوردها در صداوسیمای مرکز کیش بوده است.

   وی اطلاع رسانی به موقع ، انعکاس تمامی رویداد های محلی ،منطقه ای ،کشوری ،مناسبت ها،همایش ها و کنگره های داخلی و بین المللی در اخبار محلی و سراسری رااز دیگر دستاوردهای خبر صداو سیمای مرکز کیش برشمرد.

  محمد قاریان پور گفت:بر اساس نظرسنجی ها بیش از ۵۷ درصد از ساکنان جزیره کیش بیننده ی بخش های مختلف سیمای کیش هستند .

  وی ارتقاء خبر مرکز کیش در بین مراکز استانها و همچنین کسب رتبه ۶ کشوری در حوزه سردبیری خبر را از دیگر دستاوردهای صداو سیمای مرکز کیش عنوان کرد.

  مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش بررسی وضع  دکل آنتن ،بازسازی زیر ساخت ها ،تعویض آنتن ها ، برطرف شدن مشکل فیبر نوری و پخش برنامه های صداو سیمای مرکز کیش درقالب اچ دی  همزمان با سراسر کشور را از مهم ترین فعالیت های صداو سیمای مرکز کیش در حوزه فنی اعلام کرد.

  محمد قاریان پور تجهیز اس ان جی ،افزایش اتاق پخش سیما از یک به دو اتاق پخش ،راه اندازی استودیوی شماره دو  و بازسازی بخشهایی از ساختمان سیما و رادیو را از جمله مهم ترین اقدامات در حوزه فنی صداو سیمای کیش عنوان کرد.

  وی افزود:در حوزه اس ان جی بیش از جهار هزارو نهصدو بیست دقیقه ارتباط زنده با شبکه های مختلف برقرار شده که بیشترین ارتباط زنده مربوط به جشنواره ها ،راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز قدس  ونماز ظهر عاشورا است.

  مدیر کل صداو سیمای مرکز کیش ارتباط موثر و سازنده  با دستگاه ها،نهاد ها و سازمان های مختلف در جزیره کیش را از مهم ترین فعالیت ها در حوزه پشتیبانی برشمرد وافزود:ارتباط هر چه بیشتر سازمان ها و نهادهای مختلف زمینه ساز رشد و پیشرفت جزیره کیش در حوزه های مختلف خواهد بود.

  شایان ذکر است در شورای اداری کیش امام جمعه و جمعی از مدیران و روسای ادارات و نهادهای مختلف حضورر داشتند.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  4 + پانزده =