• New title for a=>html, img=>alt
 • آمادگی بسیج اصناف برای کمک به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

  تصویر روز: رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور از آمادگی گروه‌های جهادی این سازمان برای کمک به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی خبر داد.
  به گزارش تصویر روز غلامرضا حسن پور با بیان این مطلب افزود: در تماس با روسای اصناف و بازاریان آذربایجان شرقی ، بازاریان تبریز آمادگی کامل خود را برای تأمین نیازهای اولیه زلزله زدگان استان ازقبیل وسایل گرم کننده،پتو، پوشاک گرم ، موادغذایی و… اعلام نمودند.
  وی افزود: درهماهنگی های صورت گرفته با سایر اصناف سراسر کشور به ویژه استان های همجوار ، این آمادگی نیز وجود دارد تا درصورت نیاز به کمک های ضروری بیشتر، اقدامات لازم برای تامین موارد مورد نیاز در کمترین زمان ممکن انجام شود.
  وی تصریح کرد: در خصوص امداد‌رسانی مؤثر و سریع به مناطق زلزله ‌زده و آسیب‌دیدگان از این حادثه و رفع نیازهای فوری آماده ایم تا مسئولان ستاد بحران استان موارد مورد نیاز را به سازمان بسیج اصناف اعلام نمایند.
  غلامرضا حسن پور در ادامه از برگزاری نشست فوری قرارگاه خدمت رسانی شهیدعراقی سازمان بسیج اصناف کشور خبر داد و گفت: در این جلسه ویژه تصمیمات لازم جهت یاری رسانی به زلزله زدگان اتخاذ خواهد شد.

  به گزارش تصویر روز رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در پایان ضمن ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان و بازماندگان این حادثه از خداوند متعال برای درگذشتگان طلب آمرزش کرد.

  شایان ذکر است با پی گیری های صورت گرفته توسط رییس بسیج اصناف فردا اردوی جهادی خیرین اصناف و بازاریان تبریزبه همت بسیح اصناف استان در مناطق زلزله زده تشکیل می شود تا نیازهای مردم مناطق آسیب دیده شناسایی و برطرف شود.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  یک × چهار =