• New title for a=>html, img=>alt
 • خبر خوب برای سهامداران بیمه آسیا

  تصویر روز: بازده سهام شرکت بیمه آسیا در بازار سرمایه ایران باعث شده تا سهامداران خود را برنده واقعی بدانند چرا که بازده سهام این شرکت در بازه زمانی سه ماهه ۸۳.۴۵ درصد، شش‌ماهه ۱۹۷.۸۸ درصد، ۹ ماهه ۴۱۳.۹ درصد و یکساله ۳۷۳.۲۴ درصد برآورد شده است.

  افزون بر اینکه رتبه نقدشوندگی سهام بیمه آسیا هم در یک سال گذشته روند روبه بهبودی داشته که نشان از اقبال سهامداران از خرید و فروش سهام این شرکت دارد.
  به گزارش تصویر روز به نقل از دنیای بانک و بیمه، روند رو به رشد ارزش سهام بیمه آسیا از زمان تصدی مسئولیت بزرگترین شرکت بیمه خصوصی ایران توسط مسعود بادین، نه تنها باعث شده تا با اقبال فعالان بازار سهام مواجه شود که رتبه نقدشوندگی این شرکت هم بهبود یافته به گونه‌ای که رتبه نقدشوندگی بیمه آسیا از ۱۶۹ در بازه زمانی یکساله به ۱۶۶ در بازه زمانی ۹ ماهه رسیده و در شش ماه‌اخیر رتبه نقدشوندگی سهام این شرکت به ۱۵۹ و در سه ماهه گذشته هم به ۱۲۲ ارتقاء پیدا کرده است.
  این گزارش می‌افزاید: به دلیل شفافیت بیمه آسیا در اطلاع‌رسانی به سهامداران خود، نماد این شرکت در یک سال گذشته تنها در ۸ روز معاملاتی بسته مانده که عمدتا به دلیل برگزاری مجمع عمومی و فوق‌العاده شرکت یا ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی بوده است.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  17 + 8 =