• New title for a=>html, img=>alt
 • پرداخت ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات مسکن

  تصویر روز: مدیر امور اعتباری بانک مسکن اعلام کرد: این بانک در ۹ ماهه امسال به بیش از ۲۳۲ هزار واحد، تسهیلات مسکن پرداخت کرده است.

   به گزارش صداو سیما از وزارت راه و شهرسازی، مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: بانک مسکن در ۹ ماهه امسال در بخش‌های مسکن و غیر مسکن به ۲۳۲ هزار و ۷۲۱ واحد تسهیلات پرداخت کرده است.
  محمدحسن علمداری افزود: بانک مسکن در مجموع در ۹ ماه امسال در بخش‌های ساخت، خرید و فروش اقساطی ناشی از مشارکت در بخش‌های مسکن و غیر از مسکن به ۲۳۲ هزار و ۷۲۱ واحد تسهیلات به میزان ۱۲ هزار و ۳۰۰ میلیاردتومان پرداخت کرده است.
  وی ادامه داد: در بخش ساخت به ۳۱ هزار و ۲۰۰ واحد به میزان بیش از ۳ هزار میلیاردتومان پرداخت شده است.
  به گفته علمداری، در بخش خرید نیز بانک مسکن در ۹ماهه امسال به ۱۰۴ هزار و ۴۰۸ واحد و به میزان ۵۳۰۰ میلیاردتومان پرداخت کرده است و در بخش فروش اقساطی ناشی از مشارکت نیز به ۹۷ هزار ۱۱۳ واحد به میزان ۴ هزار میلیاردتومان پرداخت شده است.
  وی تصریح کرد: ارایه تسهیلات بانک مسکن به ساخت نسبت به مدت مشابه سال گذشته در تعداد ۴۶ درصد و در میزان مبلغ ۵۱ درصد رشد داشت.
  علمداری گفت: تسهیلات خرید در ۹ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در تعداد و میزان مبلغ کاهش و تسهیلات ساخت و فروش اقساطی ناشی از مشارکت در میزان و تعداد رشد را تجربه کرده است.
  مدیر امور اعتباری بانک مسکن خبر داد: تسهیلات خرید کاهش، اما ساخت، تولید و مشارکت افزایش یافته است.
  به گفته وی، بانک مسکن به غیر از مسکن در سایر بخش‌ها به عنوان نمونه در بخش‌های صنعت و آزاد راهی وام پرداخت می‌کند.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  15 − هشت =