• New title for a=>html, img=>alt
 • نجات مرد از عمق ۱۰۰ متری چاه

  معاون عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد از تلاش موفقیت‌آمیز آتش‌نشانان ۳ ایستگاه برای نجات مرد گرفتار در عمق یک چاه ۱۰۰ متری آب در جاده سیمان واقع در حومه مشهد خبر داد.
  ایسنا: معاون عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد از تلاش موفقیت‌آمیز آتش‌نشانان ۳ ایستگاه برای نجات مرد گرفتار در عمق یک چاه ۱۰۰ متری آب در جاده سیمان واقع در حومه مشهد خبر داد.

  آتش‌پاد محمدجواد سبحانی با اعلام این خبر اظهار کرد: دقایقی قبل در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر گرفتار شدن مردی میان‌سال در عمق یک چاه در جاده سیمان، ستادفرماندهی بلافاصله گروه‌های نجات و امداد و پشتیبانی ایستگاه‌های ۲، ۸ و ۳۷ را به محل حادثه در خیابان طالقانی در جاده سیمان اعزام کرد.

  معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد مردی میان‌سال به دلیل نامعلومی در داخل یک چاه آب که بیش از ۱۰۰ متر عمق داشت، گرفتار شده که گروه‌های نجات بلافاصله ضمن ایمن‌سازی محیط حادثه و با استفاده از تجهیزات ویژه و تخصصی موفق به دسترسی، نجات و انتقال این فرد از عمق ۱۰۰ متری به سطح زمین شدند.

  سبحانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با سرعت عمل آتش‌نشانان این فرد در کمترین زمان نجات یافت و برای طی مراحل درمان توسط تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل به مراکز درمانی منتقل شد.

  به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، علت دقیق وقوع این حادثه در دست بررسی است.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیست + 6 =