• New title for a=>html, img=>alt
 • ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه

  تصویر روز: فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی هراز، فیروزکوه، محور امام رضا(ع) و آزادراه حرم تا حرم خبر داد.

  به گزارش تصویر روز سرهنگ سیاوش محبی در گفت‌وگو با تسنیم در پردیس، با اشاره به وضعیت ترافیکی در محور هراز و فیروزکوه اظهار داشت: با رصد دوربین‌های پلیس، شاهد ترافیکی سنگین در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اعم از هراز، فیروزکوه، محور امام رضا(ع) و آزادراه حرم تا حرم می‌باشیم و حجم بار ترافیکی در محور هراز سنگین‌تر است.

  وی با اشاره به نقش رانندگان در قانون‌مدار و کاهش حوادث افزود: با رانندگان متخلف که با حرکات مارپیچ و سبقت غیرمجاز منجر به حادثه می‌شوند با توقیف خودرو اعمال قانون می‌شوند.

  فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران همچنین با اشاره به تعطیلات عید فطر افزود: هموطنان از سفرهای غیرضرور اجتناب کرده و در صورت الزام بودن سفر از اطلاعات جاده‌ها و بار ترافیک در محورها باخبر شده و سفر خود را مدیریت کنند.

  فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران در پایان خاطر نشان کرد : پلیس راهور با تمام تجهیزات به صورت محسوس و نامحسوس در تمامی محورها مستقر و بدون اغماض با خودروهای متخلف برخورد خواهند کرد.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  8 + 6 =