• New title for a=>html, img=>alt
 • بیمه تکمیلی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی

  تصویر روز: کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کالای کشور و شرکت بیمه دانا، طی امضا قراردادی، یک میلیون نفر از رانندگان ناوگان حمل و نقل کالای کشور را تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دادند.

  به گزارش صداوسیما به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در مراسم امضای این قرارداد که دکتر کاردگر، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، جمعی از مدیران این شرکت و نیز اعضا و مسوولان کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی حضور داشتند، حدود یک میلیون نفر از رانندگان ناوگان حمل و نقل کالای کشور از جمله کامیون‌داران تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه دانا و بالغ بر ۴۰۰ هزار نفر از آن‌ها نیز تحت پوشش بیمه‌های عمر و حوادث گروهی این شرکت قرار گرفتند.
  در این مراسم کاردگر، مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای به بیمه‌گذاران اظهار داشت: رانندگان ناوگان حمل و نقل کالا با حداقل امکانات، به اقتصاد کشور ارائه خدمت می‌کنند و وظیفه ما نیز این است که بهترین و سریع‌ترین نوع خدمات بیمه‌ای را به این قشر زحمتکش ارائه کنیم.
  وی داشتن بیمه درمان تکمیلی برای عموم مردم را دغدغه خود عنوان و ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی باجه‌های پرداخت خسارت در شهر‌ها و بنادر مهم کشور از جمله بندرعباس و بندر امام خمینی (ره) بهترین نوع خدمت‌رسانی به رانندگان عزیز کشوری را از سوی شرکت بیمه دانا شاهد باشیم.
  در این جلسه اعضای کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان موسسات و کارفرمایان موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کالای کشور، به طور جداگانه در خصوص شیوه‌های اجرای تفاهم نامه، مسائل و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  18 − 4 =