• New title for a=>html, img=>alt
 • معرفی عملکرد صنعت هوایی کشور

  تصویر روز: نمایشگاه عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دوران دفاع مقدس از روز دوم مهر ماه با حضور رییس مجلس شورای اسلامی در تهران آغاز بکار کرد.

  به گزارش پایگاه خبری تصویر روز در این نمایشگاه سازمان‌ها و شرکت های تابعه وزارت راه و شهرسازی از جمله بخش صنعت حمل و نقل هوایی و بسیج صنعت هوانوردی در محل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس عملکرد خود در دوران ۸ سال دفاع مقدس به نمایش گذاشتند.
  غرفه صنعت هوانوردی که با همکاری صمیمانه بسیج و روابط عمومی برگزار شده از جمله بخش های مهم این نمایشگاه بود که با استقبال خوب مراجعان روبرو شد.
  طراحی مناسب غرفه ، حضورکارشناسان و متخصصان این صنعت برای پاسخگویی به سوالات مراجعان ، استفاده مناسب از طرح ها و تصاویر مرتبط به منظور ارایه عملکرد و دستاوردهای این صنعت طی 40 سال گذشته ، اطلاع رسانی مناسب ستاد خبری این غرفه در خصوص اقدامات گذشته و حال این صنعت و همچنین نمایش برخی قطعات هواپیما ازجمله نکات برجسته غرفه صنعت هوایی کشور در این نمایشگاه است.
  با برنامه ریزی های صورت گرفته در غرفه صنعت هوایی مدیران و کارکنان سازمان هواپیمایی کشوری ، شرکت فرودگاههای کشور، شرکت هواپیمایی جمهوری (هما)، شرکت هواپیمایی آسمان و شهر فرودگاهی امام خمینی (ره ) به تشریح آخرین توانمندی ها و دستاورد های خود می پردازند.
  شایان ذکر است علاقمندان می توانند برای آشنایی بیشتر با عملکرد سازمان‌ها و شرکت های تابعه وزارت راه و شهرسازی تا 9 مهرماه به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس واقع در بزرگراه شهید حقانی مراجعه نمایند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  چهار × 1 =