• حضور فیلیپ بورمانز در جلسه مجازی میدکو

   

   

   

  تصویر روز: برای نخستین بار رییس انجمن بین المللی روابط عمومی بصورت آنلاین در نشست روابط عمومی یک شرکت خصوصی ایرانی حضور یافت.

  به گزارش تصویر روز در این مراسم آقای فیلیپ بورمانز (Philippe Borremans) با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم خواستار ارتباط بیشتر با شرکت میدکو شد.

  رییس انجمن بین المللی روابط عمومی سخنان خود را در سه حوزه ذیل بیان داشتند:

  1- تغییرات و تکنولوژی در حوزه روابط عمومی (PR)

  2- تأثیر تکنولوژی در حوزه روابط عمومی (PR)

  3- بعد بین المللی روابط عمومی

  وی در بخشی از سخنان خود اعلام کرد: همه فعالان این حوزه درک مشترکی از مفاهیم روابط عمومی دارند و در سراسر نقاط جهان می توانند با زبان مشترک روابط عمومی با هم گفت و گو کنند.

  مشاور ارتباطات سازمان بهداشت جهانی فعالیت در حوزه روابط عمومی را فعالیتی حرفه ای دانست که وظیفه فرهنگ سازی را بر عهده دارد، فرهنگ سازی ای که فارغ از زمینه‌های سیاسی، فرهنگی و مذهبی متفاوت افراد باید باشد.

  آقای برومانز با تأکید بر استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی در حوزه روابط عمومی، توجه به کاربرد هوش مصنوعی را به عنوان ابزاری ارزان و فراگیر پیشنهاد دادند.

  وی در پایان وی به همکاری، تعامل و همفکری روابط عمومی های جهان در موضوع کنترل بیماری کرونا تأکید کرد.

  در این جلسه مجازی دکتر پورمند مدیرعامل هلدینگ میدکو به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و بر موضوع مخاطب شناسی و تهیه محتوا بر اساس مخاطب به ایراد سخن پرداخت.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص همه گیری بیماری کرونا گفت: روابط عمومی های جهان باید بتوانند به فهم مشترک مردم دنیا و ایجاد رفتار مناسب مردم کمک کنند.

  نایب رییس هیأت مدیره میدکو در بخش دیگری از سخنان خود افزود: قبل از ورود به مباحث تکنولوژی باید به درک موضوعات مورد توجه و شناخت مخاطب پرداخته شود و سپس ابزار تکنولوژیکی مورد نیاز استفاده شود.

  وی در پایان اظهار امیدواری کرد: تا در آینده همکاریهای بیشتری بین میدکو و انجمن بین المللی روابط عمومی انجام شود.

  در ابتدای این جلسه دکتر فیلسوفیان، مدیر روابط عمومی و امور بین المللی میدکو به بیان مختصری از گزارش عملکرد یکساله روابط عمومی های میدکو پرداخت.

   

   

   

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *