• «زیرخاکی ۳» ساخته می شود؟

  آخرین قسمت از مجموعه «زیرخاکی ۲» به کارگردانی جلیل سامان به گونه‌ای به پایان رسید که به نظر می‌رسد دست اندرکاران آن برای تولید فصل چهار این مجموعه تصمیم گرفته اند.

  به گزارش صدا و سیما، آخرین قسمت از مجموعه «زیرخاکی» که به دلیل برگزاری انتخابات چند روز به تاخیر افتاده بود، دیشب روی آنتن رفت. این قسمت که با بازگشت فریبرز باغبیشه ـ شخصیت اصلی سریال ـ به صحنه‌های جنگی همراه بود، در اغلب پلان ها، هومن برق نورد و پژمان جمشیدی را به عنوان بازیگران اصلی به خود می‌دید.
  «زیرخاکی ۳» ساخته می شود؟

  صحنه پایانی مجموعه «زیر خاکی ۲» نیز با اسیر شدن جمشیدی و برق نورد توسط نیرو‌های بعثی عراق همراه بود و نحوه به پایان رسیدن این صحنه گویای تصمیم سازندگان برای ساخت فصل جدید بود.

  پژمان جمشیدی و هومن برق نورد

  فصل اول «زیرخاکی» ماه رمضان سال ۹۹ روی آنتن شبکه یک سیما رفت و طبق آمار رسمی سازمان صداوسیما توانست عنوان پربیننده‌ترین سریال رمضانی را از آن خود کند.

  این مجموعه روایتگر بلندپروازی‌های مردی جاه‌طلب و سر به‌هوا به نام فریبرز (فری خاکی) است که می‌خواهد با پیدا کردن گنج، یک شبه ره صدساله را برود. در فصل اول فریبرز به‌واسطه برادرش که یکی از افسران انقلابی نیروی هوایی است، درگیر ماجراهایی می‌شود که به موازات تلاشش برای یافتن گنج، او را ناخواسته وارد مبارزات انقلابی می‌کند.

  این ماجراها پس از پیروزی انقلاب نیز ادامه پیدا می کند تا اینکه شرایطی رقم می‌خورد که او را ناگزیر به خروج از کشور می‌کند. این تصمیم او با آغاز جنگ تحمیلی همزمان می‌شود و فصل دوم در ادامه قصه فصل اول و در سال ۱۳۵۹ رقم خورد و به جنگ تحمیلی پیوند داده شد.

  پشت صحنه سریال زیرخاکی ۱

  به نظر می رسد فصل سوم از سریال «زیرخاکی»، داستان های فریبرز باغبیشه در اردوگاه اسرای جنگی و اشتباه گرفتن او با یکی از فرماندهان ارشد را دنبال کند.

  همچنین در صورت ادامه یافتن همکاری هومن برق نورد با فصل سوم از این مجموعه، می توان پس از «تشکر و برق نورد» و «درخشانی و جمشیدی»، «جمشیدی و برق نورد» را زوج جدید طنز دانست.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *