1624865204137qr8fg9926c6so8lueduca9dt9v

 تبدیل باجه های بانک توسعه تعاون به شعبه

تصویر روز: برنامه‌های آموزشی ویژه کارکنان باجه های دارای مجوز تبدیل به شعبه در بانک توسعه تعاون به اجرا در آمده است.

به گزارش تصویر روز کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون ضمن تبیین برنامه آموزشی ویژه کارکنان باجه‌های بانک گفت: کارکنان باجه‌هایی که دارای مجوز اصولی ارتقای فعالیت به شعبه از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می‌باشند، مشمول گذراندن دوره‌های مورد نیاز بانکداری هستند و با این دوره آموزشی، شرایط برای تبدیل باجه‌های بانک به شعبه هموارتر می‌شود.

میرزاخانی با تبیین ضرورت آموزش و تجهیز سرمایه انسانی به دانش تخصصی، مهارت عملی و بینش مدیریتی گفت: آموزش از ملزومات ایجاد و توسعه هر فعالیت و پروژه ای در صنعت بانکی است و دانش بانکداری به واسطه ماهیت فنی و تخصصی، نیازمند بروزرسانی اطلاعات و فراگیری علوم جدید است.

وی دراین رابطه تصریح نمود: رویکرد مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون همواره مبتنی بر تسهیل فرایند توانمندسازی همکاران بانک و فراهم ساختن فرصتهای یادگیری برای همه مدیران و کارکنان بانک در ستاد و صف، بوده است.

همچنین مدیر مرکز آموزش و پژوهش با اشاره به مدل های نوین بانکداری در سطح جهانی و ملی همچون بانکداری دیجیتال، بانکداری باز، فرابانک ها و دیگر مدل های نوین بانکداری، رویکرد آموزشی بانک توسعه تعاون در سال ۱۴۰۰ را تمرکز بر فرهنگ سازی و نهادینه سازی چنین رویکردهایی در صنعت بانکداری ایران و بانک توسعه تعاون ذکر کرد.

میرزاخانی در خصوص برنامه آموزشی ویژه کارکنان باجه های دارای ارتقا به شعبه از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: آموزش این گروه از همکاران زمینه شروع فعالیت حرفه ای تر در ابعاد دانشی، مدیریتی و اجرایی را در آینده فراهم خواهد ساخت.

حسن عاشقی رییس اداره کل آموزش در این باره تبیین نمود این برنامه آموزشی مشتمل بر محتوای تخصصی از قبیل تنظیم قراردادهای بانکی، آشنایی با الزامات بازرسی در شعب، مقررات روز مبارزه با پولشویی، آشنایی با مبانی قانونی و مصادیق تخلفات اداری، اصول نظارت بر اعطای تسهیلات، اصول مشتری مداری، تجزیه و تحلیل صورت های مالی، اخلاق حرفه ای، اعتبار اسنادی، مباحث و پرونده های اعتباری، مقررات اعطای تسهیلات بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *