1111 1024x688 1

قدردانی مدیر شرکت بین المللی نمایشگاه ها از اتاق ایران و امارات

تصویر روز: مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزاری اکسپوی دبی را بهترین فرصت برای افزایش بازدید گردشگران از اماکن گردشگری کشور دانست.

 حسین زمانی در حاشیه مراسم تشریح برنامه‌های اکسپو افزود: اکسپو فرصتی شش‌ماهه در زمینه معرفی صنعت، فرهنگ و موضوعات اجتماعی و سیاسی ایران است که می‌توانیم بیشترین بهره برداری را در این ۶ ماه از حضور حدود ۲۰۰ کشور که در فصایی ۵۰۰ هکتاری جمع می‌شوند داشته باشیم.

وی اضافه کرد: در اینجا می‌توانیم همه آنچه را که در صنعت، بازرگانی، تجارت و گردشگری داریم ارائه کنیم و با استفاده از این فرصت، نواقص و مشکلات را از سر راه برداریم.

زمانی گفت: در این باره دست همه کسانی را که برای حضور در اکسپو اعلام آمادگی کردند به گرمی فشردیم. فکر می‌کنیم بتوانیم از فرصت به دست آمده در زمینه‌های مختلف حداکثر بهره برداری را برای صنعت و تجارت کشور داشته باشیم. وی همچنین از اقدامات اتاق بازرگانی ایران و امارات در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه اکسپو قدردانی کرد.

وی ادامه داد: ۲۵ تا ۳۰ میلیون بازدید کننده وارد اکسپلور می‌شوند، فاصله ما و امارات کمترین فاصله است با هماهنگی‌هایی که با منطقه آزاد و استان‌های فارس، اصفهان و خراسان انجام دادیم قرار است در طو ل برگزاری اکسپو، بازدیدکنندگان را به ایران بیاوریم که دو تا سه روز از ایران بازدید کنند و برگردند اگر این برنامه‌ریزی به نحو احسن پیش برود شاید بیشترین بازدید کننده را در طول شش ماه از ایران و صنعت گردشگری خود داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *