tablet

ثبت موبایل واره‌ها از 12 تیر

تصویر روز: دیر کل گمرک فرودگاه امام (ره) گفت: طرح رجیستری موبایل واره‌ها اعم از تبلت و ساعت‌های هوشمند از ۱۲ تیرماه در این گمرک اجرا خواهد شد.

به گزارش صدا و سیما از روابط عمومی گمرک فرودگاه امام؛ علی سلیمانی در این زمینه افزود: مسافران ورودی به کشور در بدو ورود در سالن مسافری گمرک و با مراجعه به همکاران ما باید نسبت به اظهار و رجیستری گوشی تلفن همراه، تبلت، ساعت‌های هوشمند، بارکد اسکنر، مبدل تلفن ثابت به سیار، PDA و هر گونه تجهیزات دارای سیم کارت با ارائه مشخصات خود و موبایل واره‌های ورودی شان به گمرک اقدام کنند.

وی با اشاره به دستگاه‌های تلفن همراه و موبایل واره‌های همراه اتباع خارجی افزود: اتباع خارجی پس از ثبت در لحظه ورود در گمرک بعد از گذشت حداقل یک ماه امکان فعالسازی در نزدیکترین گمرک مسافری محل سکونت خود را دارند، ضمن این که انجام فرایند رجیستری موبایل واره‌های وارده از طریق بسته‌های پستی نیز در بدو ورود در حوزه ۳ گمرک امانات پستی فرودگاه امام قابل رسیدگی و انجام می‌باشد.

رضا خورشیدی معاون مسافری گمرک فرودگاه امام نیز با اشاره به اجرایی شدن این طرح برای مسافران ورودی، در این زمینه گفت: مسافرینی که قبل از تاریخ ۱۲ تیرماه اقدام به ورود تبلت و موبایل واره کرده اند با قرار دادن سیم کارت و روشن کردن دستگاه خود، دیگر نیازی به انجام فرایند رجیستری نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *