badin.2

مدیر عامل بیمه آسیا هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت

تصویر روز: مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در پیامی، هفته دولت و چهارم شهریور مصادف با روز کارمند را به کلیه کارکنان متعهد و خدوم کشور به ویژه خانواده بزرگ بیمه آسیا تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است؛

“به نام خدا

هفته دولت یادآور فداکاری ‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است، و تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.

روز کارمند، قدردانی از تلاش و همت همکارانی است که برای خدمت رسانی به مردم و رفاه و آسایش آنان، گام بر می دارند.

اینجانب هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد کشور به ویژه تمامی همکاران عزیز و شریف خانواده بزرگ بیمه آسیا صمیمانه تبریک عرض می کنم و از اهتمام و تلاش بی دریغ و شایسته تان در اعتلای نام بزرگ بیمه آسیا و کسب موفقیت های روزافزون، بسیار سپاسگزارم.

وظیفه خود می دانم یاد همکارانم را که در راه خدمت رسانی به ملت شریف کشورمان، بر اثر بیماری مهلک کرونا جان به جان آفرین تسلیم کردند، گرامی داشته و به خانواده محترم این عزیزان تسلیت عرض کنم.

از درگاه ایزد منان، برای همه شما همیاران همدل و خانواده گرامی تان سلامتی، بهروزی و دوام توفیقات روز افزون را مسئلت می نمایم.

مسعود بادین

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *