karimi.bimeh

«کریمی» برای دومین بار سکاندار سندیکای بیمه گران باقی ماند

تصویر روز: دکتر سید محمد کریمی با رای مدیران عامل موسسات بیمه ای برای دومین دوره پیاپی بعنوان دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران انتخاب شد.
جلسه شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران با دستور انتخاب دبیرکل برگزار شد و طی آن از بین کاندیدای های حاضر، برای دومین دوره متوالی، دکتر سید محمد کریمی با کسب ۳۱ رای از ۳۳ مدیر حاضر در جلسه برای یک دوره دوساله بعنوان دبیرکل این نهاد صنفی انتخاب شد.
تنوع اقدامات و خدمات صنفی سندیکا طی دو سال اخیر در تمامی بخشها به قدری درخشان و مطلوب بود که به تنهایی با تمام نتایج حاصله در ادوار پیشین برابری می کند. خدمات سندیکا در حوزه رفع عوارض فراقانونی، تعیین تکلیف معافیت مالیات بر ارزش افزوده قراردادهای تکمیلی درمان سنوات قبل، اصلاح نرخ حق بیمه های ثالث برای سال ۱۴۰۰ و حل مشکلات مربوط به تامین اجتماعی شرکت های بیمه را بخشی ازعملکرد درخشان این نهاد در دوران دبیرکلی دکتر کریمی می توان برشمرد .
همچنین در ادامه این مراسم با رای مدیران عامل موسسات بیمه، هادی اویارحسین مدیرعامل شرکت بیمه پارسیان بعنوان نایب رئیس شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران انتخاب شد.این نشست که با حضور تمامی اعضا برگزار شد هادی اویارحسین با کسب تمامی آرا بعنوان نایب رییس شورای عمومی این نهاد صنفی انتخاب شد.اویارحسین از مدیران خوشنام و باسابقه صنعت بیمه است و علاوه بر سمت جدید بعنوان رئیس کمیسیون فنی سندیکای بیمه گران ایران نیز فعالیت دارد.گفتنی است پیش از این دکتر چایچی مدیرعامل سابق بیمه حکمت صبا این مسئولیت را برعهده داشت که در جلسه امروز شورای عمومی حضور یافت که در این نشست از زحمات ایشان تقدیر بعمل آمد.
لازم به ذکر است سندیکای بیمه گران ایران قدیمی ترین و بزرگترین نهاد صنفی صنعت بیمه کشور است که در حال حاضر ۳۵ عضو دارد. شورای عمومی بالاترین رکن این سندیکا محسوب می شود و مدیران عامل موسسات بیمه ای در آن عضویت دارند.
امید است سندیکای بیمه گران ایران در دوران مدیریت جدید با همکاری شرکت های بیمه ای در مسیرخود و همچنین اهداف عالی صنعت بیمه گام های موثرتری را بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *