salari.3

مدیر عامل تامین اجتماعی خداحافظی کرد

تصویر روز: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با انتشار دست نوشته‌ای در صفحه شخصی خود، از این سازمان خداحافظی کرد.

به گزارش غرب نیوز به نقل از آتیه‌آنلاین، مصطفی سالاری با انتشار دست نوشته‌ای از پایان مدیریت خود در سازمان تامین اجتماعی خبر داد. بر اساس این گزارش در این دست نوشته آمده است:

«با استعانت از خداوند متعال، پس از هشت سال ماموریت به عنوان استاندار بوشهر و گیلان و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شنبه بیستم شهریور به عرصه پژوهش، مطالعه و تدریس و به عنوان هیات علمی در محل سابق خدمت خود، موسسه مطالعات بین المللی انرژی و نفت بازمی‌گردم.

خداوند را شاکرم که لطف و عنایتش نصیبم شد که در طول ۲۶ ماه خدمت در سازمان تامین اجتماعی، با محقق شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان، اجرای طرح تحول دیجیتال، عملیاتی کردن پروژه نسخه الکترونیک، طرح مقررات زدایی و تجمیع و تنقیح بخشنامه ها، آغاز سیر درمان رایگان و توسعه عدالت درمانی در سطح کشور و پایداری بلندمدت منابع با وصول بی سابقه مطالبات سازمان از دولت اثبات شود که با اعتماد به شرکای اجتماعی، خرد جمعی و تکیه به نیروی انسانی کارآمد و خلاق و همراهی مدیران عالی می توان دستاوردهای بزرگی حاصل نمود.
به جهت ارتباط و الفتی که با جامعه بزرگ و شریف ذینفعان سازمان تامین اجتماعی داشته ام، در صیانت از این دستاوردها و تحقق دیگر آرمان هایمان در حوزه عدالت و رفاه اجتماعی، کماکان در کنار جامعه هدف سازمان خواهم ماند.
از کلیه همکاران و آحاد بازنشستگان و کارگران، پژوهشگران، اهالی رسانه، شرکای اجتماعی و ذینفعان سازمان که با مشورت، پیشنهادها، انتقادها و حتی اعتراض ها در این مسیر یاری گر ما بودند، سپاسگزاری می نمایم و
بابت همه نقص ها و نارسایی ها حلالیت می طلبم.

مصطفی سالاری

پنجشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۰»

 

07503cdf f472 403b 9c26 613

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *