• دستگیری سارقان طلا فروشی کرج

  رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی این استان اعضای باند سرقت مسلحانه طلافروشی در شهرستان کرج دستگیر شدند.

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز البرز، سرهنگ نادربیگی گفت: در تاریخ ۲۴ مرداد سال جاری ماموران پلیس آگاهی البرز در پی کسب خبری مبنی بر سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در کرج سریع به محل اعزام شدند.
  وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان با یک سمند اقدام به سرقت 7 کیلو طلا از یک طلا فروشی می‌کنند و در حین فرار، گشت راهنمایی و رانندگی آن‌ها را دنبال کرده، اما در ادامه فرار سارقان خودروی سمند را رها کرده و سپس با سرقت یک دستگاه پراید مجدد اقدام به فرار می‌کنند.
  وی گفت: طبق بررسی‌ها سارقان بعد از یک کیلومتر خودروی پراید را نیز رها می‌کنند و با سرقت یک دستگاه خودروی سمند دیگر به سمت تپه‌های منطقه حصار در شهرستان کرج متواری می‌شوند و وقتی ماموران به محل رسیدند سارقان خودرو را رها کرده و در بالای تپه پس از تخلیه جعبه‌های طلا موفق به فرار شده بودند.
  نادربیگی افزود: با اقدامات شبانه روزی پلیس آگاهی علیرغم اینکه هیچ سرنخی با توجه به پوشش صورت در دست نبود و آن‌ها به صورت حرفه‌ای عمل کردند شناسایی شدند.
  وی گفت: با اقدامات انجام شده تعدادی از ماموران پلیس آگاهی به استان‌های غرب کشور عزیمت و به صورت شبانه روزی متهمان تحت مراقبت بودند تا اینکه سه روز پیش سه نفر اصلی دستگیر شدند.
  رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: همچنین هشت همدست دیگر شامل خریدار اموال مسروقه نیز به دام پلیس افتادند و بخشی از اموال مسروقه و سلاح‌های این افراد نیز در یک باغ کشف شد.
  وی گفت: سارقان به انجام سرقت مسلحانه در شهرستان‌های شهریار و پاکدشت تهران و شهرستان تفرش استان مرکزی اعتراف کردند.
  نادربیگی اضافه کرد: یکی از متهمان این پرونده، سارق حرفه‌ای و سابقه داری است که چندین سال به حبس محکوم شده بود، اما با اخذ وثیقه آزاد شده بود.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *