دستگیری سارقان طلا فروشی کرج

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی این استان اعضای باند سرقت مسلحانه طلافروشی در شهرستان کرج دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز البرز، سرهنگ نادربیگی گفت: در تاریخ ۲۴ مرداد سال جاری ماموران پلیس آگاهی البرز در پی کسب خبری مبنی بر سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در کرج سریع به محل اعزام شدند.
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان با یک سمند اقدام به سرقت 7 کیلو طلا از یک طلا فروشی می‌کنند و در حین فرار، گشت راهنمایی و رانندگی آن‌ها را دنبال کرده، اما در ادامه فرار سارقان خودروی سمند را رها کرده و سپس با سرقت یک دستگاه پراید مجدد اقدام به فرار می‌کنند.
وی گفت: طبق بررسی‌ها سارقان بعد از یک کیلومتر خودروی پراید را نیز رها می‌کنند و با سرقت یک دستگاه خودروی سمند دیگر به سمت تپه‌های منطقه حصار در شهرستان کرج متواری می‌شوند و وقتی ماموران به محل رسیدند سارقان خودرو را رها کرده و در بالای تپه پس از تخلیه جعبه‌های طلا موفق به فرار شده بودند.
نادربیگی افزود: با اقدامات شبانه روزی پلیس آگاهی علیرغم اینکه هیچ سرنخی با توجه به پوشش صورت در دست نبود و آن‌ها به صورت حرفه‌ای عمل کردند شناسایی شدند.
وی گفت: با اقدامات انجام شده تعدادی از ماموران پلیس آگاهی به استان‌های غرب کشور عزیمت و به صورت شبانه روزی متهمان تحت مراقبت بودند تا اینکه سه روز پیش سه نفر اصلی دستگیر شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: همچنین هشت همدست دیگر شامل خریدار اموال مسروقه نیز به دام پلیس افتادند و بخشی از اموال مسروقه و سلاح‌های این افراد نیز در یک باغ کشف شد.
وی گفت: سارقان به انجام سرقت مسلحانه در شهرستان‌های شهریار و پاکدشت تهران و شهرستان تفرش استان مرکزی اعتراف کردند.
نادربیگی اضافه کرد: یکی از متهمان این پرونده، سارق حرفه‌ای و سابقه داری است که چندین سال به حبس محکوم شده بود، اما با اخذ وثیقه آزاد شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *