hasanpor.3

توزیع 1000 دستگاه اکسیژن ساز در قالب طرح «نذر نفس»

تصویر روز: رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقصادی کشور اعلام کرد: در آستانه هفته دفاع مقدس هزار دستگاه اکسیژن ساز تولید و در قالب پویش «نذرنفس» در سراسر کشورتوزیع می شود.
دکتر غلامرضا حسن پور در گفت و گو با تصویر روز با بیان این مطلب افزود: با هماهنگی های صورت گرفته مواد اولیه ساخت این دستگاههای اکسیژن ساز خانگی امروز به فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) وارد و بلافاصله به واحد تولیدی مربوطه انتقال یافت.
وی اظهارداشت: این دستگاهها اکسیژن ساز ۵ لیتری توسط شرکت دانش «بنیان احیا گسترطب» و با حمایت وپشیبانی بسیج اصناف کشور تولید و از همین هفته به مرور به استانها بویژه مناطق کم برخوردار ارسال خواهد شد تا به صورت امانی وچرخشی در اختیار بیماران کرونایی قرارگیرد.
دکتر غلامرضا حسن پور همچنین تصریح کرد: این سازمان از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در خدمت مردم وکادر درمان بوده وبا استفاده ازظرفیتهای مردمی در سراسر کشور توانست پروژه های مهمی در امر مبارزه با این ویروس به نتیجه برساند.
وی افزود: یکی از پروژه های مهم وبا فن آوری بالا تولید دستگاههای اکسیژن ساز و دستگاههای تنفسی است که بسیج اصناف از آبان ۹۹ با درخواست وزارت بهداشت به این مساله ورود نمود و توانست تولیدکنندگان را گردهم آورده و درمدت زمان کوتاهی مشکل تامین اکسیژن برخی بیمارستانها را با دستگاههای تولید داخل مرتفع نموده و با افزایش تولید دستگاههای اکسیژن ساز خانگی درداخل کشور،کمبود این دستگاههارا جبران نماید.
شایان ذکراست خط تولید دستگاههای اکسیژن سازخانگی و دستگاههای ونتیلاتورغیرتهاجمی شرکت دانش بنیان احیا گسترطب در تاریخ 28 تیر ماه امسال با حضور رئیس سازمان بسیج اصناف،بازاریان وفعالان اقتصادی کشور در شهرک صنعتی صفادشت به بهره برداری رسید.

06a86358 9012 40fe b859 d67

17b12674 c332 4821 9d12 967

2e6dcf9d 4d13 4e8f bdba 561

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *