پیام بهزادپور به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی متن پیام مهندس مجید بهزادپور بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسم رب الشهدا و الصدیق

هفته دفاع مقدس یادآور روزهای حماسه رشادت ایثار و از خود گذشتگی غیور مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام (ره) در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگهای زرین این آب و خاک افزودند، همانهایی که اقتدار و استقلال امروز کشور مرهون صلابت استقامت پایداری و مجاهدت های آنهاست.

دفاع مقدس آزمونی بزرگ بود، آزمونی همراه با صدها تجربه و هزاران کشف و شهود که هرگز نمی توانست در فضای روزمره زندگی به دست آید.

تاثیر جلوه های دفاع مقدس در فرهنگ ایران اسلامی نمودی آشکار دارد به طوری که می توان آن را “ادبیات دفاع مقدس” نام نهاد. به تصویر کشاندن حماسه‌آفرینی ها و ایثارگری‌های مردان غیور ایران اسلامی در قالب های گوناگون ادبی که همگی سبب ایجاد سبکی نو در تاریخ ادبی و نیز باعث تحول و تکامل در فرهنگ حماسی این مرز و بوم گردید.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر فرارسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله عظمی خامنه ای (مدظله العالی) و تمامی دلاور مردان و زنان تبریک عرض نموده و از حماسه آفرینی جانبازان، آزادگان، ایثارگران تقدیر و تشکر می نمایم و از خداوند متعال پاسداری از خون شهدا و رهروی راهشان را مسئلت می نمایم.

مهندس مجید بهزادپور

مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *