بارش شدید باران در نوشهر

فارس: سعید یزدانی در ارتباط با بارندگی روز گذشته در نوشهر، اظهار کرد: ۱۰۰ واحد مسکونی روستاهای حوض‌کتی، چلندر، مزگا و کهنه سرا و همچنین برخی مناطق نوشهر دچار آبگرفتگی شدند.

وی با اعلام اینکه راه‌های خروجی آب باز شده است، گفت: آب از مناطق خارج شده و در حال حاضر شاهد وضعیت عادی در این مناطق هستیم اما آسیب‌های به واحدهای مسکونی وارد شده است.

فرماندار نوشهر با اعلام اینکه مواد غذایی برخی از این واحدهای مسکونی در معرض آب قرار گرفته است، افزود: بنا داریم بخشی از خسارت‌ها به مواد غذایی را از طریق مدیریت بحران تامین کنیم.

وی ادامه داد: احتمال دارد که لوازم برقی تعدادی از این خانواده‌ها دچار خسارت شده باشد.

یزدانی با اعلام اینکه میزان دقیق خسارت هنوز مشخص نشده است، خاطر نشان کرد: این موضوع نیاز به جمع بندی داریم.

وی ادامه داد: مشکلی در بخش اراضی کشاورزی و دامی نداشتیم اما تجهیزات زیربنایی برق به تعداد ۱۰ اصله تیر برق دچار خسارت شده است.

فرماندار نوشهر با اعلام اینکه لایروبی رودخانه پیش از ورود به فصل بارندگی انجام شده است، افزود: بارش باران ۱۸۰میلیمتری را در این منطقه شاهد بودیم، بارندگی از سه بامداد شب گذشته آغاز و تا ساعت ۱۵ امروز ادامه داشته است.

وی اضافه کرد: بخشی از پاکسازی‌ها انجام شده در جلسه مدیریت بحران شهرستان پیگیری و اقدامات لازم برای عادی سازی امور را در دستور کار قرار می‌دهیم.

یزدانی از کاهش ناپایداری هوا در نوشهر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *