169194070

نگاه ویژه دولت به ارتقاء معیشت مردم

تصویر روز: نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با تلاش شبانه روزی بسترهای خدمت رسانی و کسب رضایتمندی مردم را تقویت می کنیم، چراکه مردم صاحب انقلاب و محق بهترین خدمتها هستند.

به گزارش صدا و سیما مجتبی عبداللهی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در جهت نظارت بر بازار از سوی اعضا، افزود: یکی از موضوعات مهم جلسات سران قوا در سطح ملی در خصوص معیشت مردم است از این رو باید در استان نیز با اهتمام ویژه ای در این راستا ورود کنیم.
استاندار البرز، با اشاره به برنامه های دولت سیزدهم در مسیر کسب رضایتمندی مردم، ادامه داد: مدیران استان باید برای خود برنامه هایی تخصصی داشته باشند و طبق اهداف تعیین شده به صورت مستمر و مداوم به روند تحقق آنها نظارت داشته باشند.
عبداللهی گفت: باید نظارت جدی بر بازار و بویژه کالاهای اساسی داشته باشیم، چراکه امور به صورت ضابطه مند روال خود را طی می کنند ولی برخی از امور خارج از ضوابط اقدام می کنند و برای مردم مشکل ساز شده اند.

عبداللهی افزود: باید در ابتدا نقاط ضعف و مشکلات احتمالی را احصا کنیم و در ادامه قبل از وقوع هر اتفاقی، تدابیر پیشگیرانه را در دستور کار قرار دهیم، با وجود برنامه ریزی دقیق، در البرز نباید مشکلی داشته باشیم.

استاندار البرز گفت: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به ارتقا معیشت مردم دارد بنابراین ما هم باید در این مسیر گام برداریم چراکه رضای خداوند در تعاقب رضایتمندی مردم حاصل می شود.

عبداللهی اضافه کرد: مجموعه موضوعات استان در حوزه تنظیم بازار باید مورد بازنگری قرار گیرد و ضعف ها برطرف شود.

او افزود: مدیران استان همواره همراه بوده اند و باید این همراهی با روحیه انقلابی و خدمتگزاری به مردم تقویت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *