• 12هزار بسیجی تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی

  تصویر روز: بیش از 12 هزار نفر از رزمندگان و بسیجیان تحت پوشش خدمات بلندمدت و کوتاه‌مدت تامین اجتماعی هستند که از این تعداد بیش از 5 هزار و 182 نفر تحت پوشش اداره کل غرب تهران بزرگ می‌باشند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ؛ فرهاد سلیمان‌منش، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ که در مراسم گرامیداشت بسیج و در جمع بسیجیان تامین اجتماعی سخن می‌گفت، افزود: بسیجیان مرد و زن زیر 50 سال می‌توانند پس از معرفی موسسه تامین درمان بسیجیان و تایید شرایط سن و سابقه و معاینات از طریق موسسه (ارسال لیست) با نرخ 27% اقدام نمایند .بسیجیانی که سن بالای 50 سال دارند پذیرش درخواست آنها منوط به دارا بودن سابقه پرداخت حق بیمه قبلی معادل مدت مازاد سنی خواهد بود.
  وی ادامه داد: بسیج لشگر مخلص خداست و سرشتی پاک، ضمیری روشن و زبانی ذاکر و شاکر دارد.
  سلیمان‌منش اخلاق کریمه و منش بسیجیان را همچون صدفی دانست که گوهری از ایمان و بینش را در درون خود جای داده‌اند که هر جا قدم برمی‌دارند، منشأ خیر و اثربخشی هستند .
  سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ اثرگذاری و گسترش معنویات در میان کارکنان را منوط به افزایش فرهنگ بسیجی دانست و افزود: قطعا با گسترش روحیه فداکاری در بین کارکنان، علاوه بر همدلی و روحیه ایثار؛ خدمت به مردم بیش از گذشته ارتقا می‌یابد.

  شایان ذکر است در این مراسم با اهدای لوح از بسیجیان نمونه سال 1400 این اداره کل و شعب تابعه تقدیر به عمل آمد. اسامی بسیجیان نمونه به شرح ذیل می‌باشد:
  آقای امین‌اله احمدی.
  آقای علی عزیزی.
  آقای مسیح مهدیخانی.
  آقای مهدی جمال‌زاده.
  خانم الهام اسفندیاری.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *