mahdian.4

حمایت بانک توسعه تعاون از تعاونی های دانش بنیان

تصویر روز: مدیر عامل بانک توسعه تعاون با حضور در طبقات ساختمان میرداماد با همکاران دیدار و عید نوروز را به آنها تبریک گفت و آرزوی سالی پر بار و برکت برای کارکنان بانک توسعه تعاون در زندگی شخصی و حرفه ای کرد.
حجت اله مهدیان در بخشی از این ملاقات با اشاره به فعالیت های بانک توسعه تعاون در سال 1400 گفت:با تلاش همه همکاران در صف و ستاد به اهداف تعیین شده در بخش های مختلف دست پیدا کردیم.

وی را که در این ملاقات امیر هوشنگ عصارزاده ، عضو هیات مدیره و شهرام بخشا ، رئیس اداره کل روابط عمومی همراهی می کردند ،ادامه داد:بانک توسعه تعاون توانسته است در راستای اهداف راهبردی خود اقدامات موثری برای جامعه هدف انجام دهد.

مهدیان تاکید کرد:یکی از اقدامات اثر گذار و ماندگار بانک توسعه تعاون پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری است که تسهیلات در این سرفصل به مرز30 هزار میلیارد ریال نزدیک شده است.

وی افزود:سال گذشته یک خط اعتباری بیست هزار میلیارد ریالی به تعاونی‌ها اختصاص یافت که این مبلغ توانست مشکلات تعاونی ها را رفع کند.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون با اشاره به شعار سال «تولید،دانش بنیان ، اشتغال آفرین» گفت:بانک توسعه تعاون در6 ماه دوم سال گذشته ۱۴۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است که۴۸۷۰ میلیارد ریال به شرکت‌های دانش‌بنیان،۱۴ هزار میلیارد ریال در حوزه تسهیلات حمایتی و تکلیفی و ۷۵۰۰ میلیارد ریال نیز به بنگاه‌های کوچک و متوسط بوده است.

مهدیان تاکید کرد :بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از تعاونی های دانش بنیان برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است که در آینده نزدیک جزئیات آن اعلام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *