bazar.1

ساعت فعالیت صنوف در نیمه اول سال

تصویر روز: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ ساعات کاری مجاز صنوف در نیمه اول سال را اعلام کرد.

سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ساعت فعالیت صنوف در نیمه اول سال اظهارکرد: ساعت کاری صنوف در نیمه اول سال تغییر کرده و برابر تدابیر اتخاذ شده با یک ساعت افزایش در نیمه اول تا ساعت یک بامداد خواهد بود.

وی با بیان اینکه این ساعت برای تمامی صنوف نیست، گفت: به عنوان مثال صنوفی مانند طلافروشی و … ساعت فعالیت مشخصی دارند. اما به طور کلی بعد از ساعت یک بامداد دیگر هیچ یک از صنوف از جمله رستوران ها و آبمیوه فروشی ها و … نیز اجازه فعالیت نداشته و باید تعطیل کنند. به عبارتی دیگر می‌توان گفت که تمامی واحدهای صنفی باید موضوع رعایت ساعت خاموشی را داشته باشند.

مرادی با بیان اینکه فعالیت بیش از این ساعات در شهر تهران مواردی نظیر ایجاد مزاحمت برای شهروندان و ساکنان را خواهد داشت، اظهارکرد:‌ از این رو پلیس نیز در مواجهه با این واحدها برابر مقررات موجود عمل خواهد کرد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ ادامه داد: صنوفی مانند داروخانه شبانه روزی، تعویض روغنی و … که قصد فعالیت شبانه روزی را دارند باید حتما درخواست خود را از طریق صنف مربوطه ثبت کرده و در ادامه نیز پلیس اماکن با انجام بررسی های لازم، مجوزهای مربوطه را برای فعالیت شبانه روزی آنان صادر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *