dastforoshi

صدور کارت شناسایی برای دستفروشان تهران

تصویر روز: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از صدور کارت شناسایی برای دستفروشان تهران در سال جاری خبر داد و گفت: برای ساماندهی دستفروشان در تهران ۱۰ محور در نظر گرفته شده که در سال جاری عمده این طرح‌ها و برنامه‌ها اجرایی می‌شود.

 قدرت الله محمدی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، با اشاره به صدور کارت شناسایی برای دستفروشان تهران در سال جاری گفت: برای ساماندهی دستفروشان در تهران ۱۰ محور و موضوع در نظر گرفته شده است که در سال جاری عمده این طرح ها و برنامه ها اجرایی می شود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به اقدامات این شرکت در ساماندهی دستفروشان در معابر و میادین شهر تهران افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده در اواخر سال گذشته ساماندهی دستفروشان محور هفت تیر در منطقه ۷ انجام شده و بازار خلازیر نیز ساماندهی شد و در چند روز آینده افتتاح می شود.

به گزارش فارس، وی با بیان اینکه دستفروشان میدان تجریش نیز در فضای در نظر گرفته شده مستقر شده اند، ادامه داد: در قالب طرح ساماندهی دستفروشان، بخشی از سامانه بازار برای ثبت نام دستفروشان در نظر گرفته شده است.

محمدی بیان کرد: با توجه به اینکه احتمال می رود، تمامی دستفروشان از فرایند ثبت نام اطلاع کافی نداشته باشند، به همین دلیل امسال در محل های حضور دستفروشان حاضر می شویم و کار ثبت نام را برای صدور کارت شناسایی انجام می دهیم.

به گفته مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، تجربه جمع آوری اطلاعات و ثبت نام دستفروشان برای ساماندهی دستفروشان هفت تیر، بسیار خوب بود و از این تجربه برای ساماندهی سایر دستفروشان نیز استفاده می کنیم؛ در سال جاری طبق برنامه ریزی های انجام شده برای هر دستفروش یک کارت شناسایی صادر می شود تا در مواقع مورد نیاز استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *