همدانچی رئیس روابط عمومی بانک سپه شد

NewsImage

تصویر روز: دکتر رضا همدانچی به عنوان رئیس اداره کل روابط عمومی و مدیریت برند بانک سپه معرفی شد.

به گزارش تصویر روز دکتر رضا همدانچی با حکم دکتر آیت اله ابراهیمی مدیر عامل بانک سپه به عنوان رئیس اداره کل روابط عمومی و مدیریت برند بانک سپه معرفی شد.
رضا همدانچی رئیس جدید اداره کل روابط عمومی بانک سپه، دانش‌آموخته رشته جامعه شناسی و سابقه دبیر سرویس خبرگزاری فارس، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیرعاملی خبرگزاری آنا و مدیر کل سیاسی خبرگزاری تسنیم را در کارنامه کاری خود دارد.
آقای محمود نکونام سرپرست سابق اداره کل روابط عمومی در این مراسم ضمن تشکر از اعتماد دکتر ابراهیمی مدیر عامل بانک سپه به وی در دوران سرپرستی اداره کل روابط عمومی اظهار داشت: اداره کل روابط عمومی دارای بهترین نیروی انسانی از نظر تخصص و تعهد است و مطمئناً با وحدت و همدلی این اداره همچون گذشته به موفقیت‌های درخشان خود ادامه خواهد داد.
در ادامه دکتر همدانچی رئیس اداره کل روابط عمومی نیز در این مراسم با تشکر از حسن اعتماد دکتر ابراهیمی مدیر عامل بانک سپه گفت: امیدوارم با همکاری کارکنان اداره کل روابط عمومی و استفاده از تجارب موجود بتوانم با ایجاد فضایی تعاملی در پیشبرد اهداف بانک و ایجاد وحدت و همدلی در انجام رسالت‌های اداره کل روابط عمومی موفق باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *