d69e8ae6 86c8 4ca1 aef9 5a6

جزیره قشم، میزبان نوروزبانان سراسر کشور

تصویر روز: سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ورود گردشگر به قشم نسبت به سال گذشته، 500درصد رشد داشته است.
افشار فتح‌الهی در مراسم تجلیل از روسای کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر قشم اظهار داشت: بیش از ۸۳۳هزار نفر گردشگر از تاریخ ۲۵اسفند۱۴۰۰ تا ۱۳فروردین۱۴۰۱ وارد جزیره قشم شدند که نسبت به مدت مشابه در سال‌۱۴۰۰ رشد ۵۰۰درصد و نسبت به مدت مشابه در سال‌۱۳۹۸ رشد ۱۵درصدی دارد.
به گفته وی؛ با توجه به زیرساخت‌ها و امکانات موجود و تلاش شبانه‌روزی بیش از چهار هزار نفر نیروهای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، خدمات‌رسانی خوبی به گردشگران نوروزی صورت گرفت.
فتح‌الهی ادامه داد: خدمات‌رسانی بی‌وقفه نیروهای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در حوزه‌های مختلف به‌ویژه خدمات شهری و روستایی، اسکان و رفاه، نظارتی و تنظیم بازار، بهداشت و سلامت، حمل‌ونقل، انتظامی، امنیتی و ترافیکی قابل‌ ستایش است.
رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم افزود: در تعطیلات نوروزی امسال کارکنان شرکت آب، برق و تاسیسات سازمان منطقه آزاد قشم ۳۸۳میلیون لیتر آب برای استفاده گردشگران و مسافران نوروزی در شهر قشم تولید کردند.
وی تصریح کرد: این میزان تولید آب آشامیدنی نسبت به مدت مشابه در سال‌۱۳۹۸ رشد ۴۵درصدی داشته که تولید و توزیع آب در مخازن ذخیره آب و مخازن عرضه آب کمک کرد تا ساکنان و گردشگران مشکل تهیه و استفاده از آب آشامیدنی سالم را پیدا نکنند.
سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: خوشبختانه امسال هیچ اتفاق منجر به فوتی در هنگام خدمات‌رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی ورودی و خروجی از جزیره قشم در حوزه‌های حمل‌ونقل دریایی و جاده‌ای رخ نداد، که این موضوع نتیجه برنامه‌ریزی و کار جمعی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم است.
فتح‌الهی افزود: همکاری و همراهی خوبی از جانب امام‌جمعه شهرستان و ائمه جمعه جزیره قشم، فرمانداری، نیروهای نظامی، انتظامی، دریابانی و دستگاه قضایی موجب شد تا خدمات‌رسانی خوبی به گردشگران نوروزی صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *