bazdasht

بازداشت متهم ۲۰ میلیارد ریالی

تصویر روز: رئیس پلیس بین الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از بازداشت متهم ۲۰ میلیارد ریالی خبر داد.

به گزارش صدا و سیما سردار هادی شیرزادگفت: در پی اعلام مقامات قضائی مبنی بر شکایت تعدادی از شهروندان از فردی به اتهام کلاهبرداری و اینکه هم اکنون در خارج از کشور اقامت دارد، موضوع دستگیری وی در دستور کار ماموران پلیس بین‌الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و اعلان قرمز وی در سطح بین الملل صادر شد.
رئیس پلیس بین الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ادامه توضیح داد: این متهم با سوء استفاده از اعتماد شاکیان مبلغ ۷۰ هزار دلار (معادل ۲ میلیارد تومان) از آن‌ها دریافت کرده و به یکی از کشور‌های منطقه متواری شده بود.
وی افزود: با توجه به تردد متهم در برخی کشور‌های همسایه از اینترپل این کشور‌ها درخواست شناسایی و بازداشت متهم صورت گرفت.
رئیس پلیس بین الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: با پیگیری‌های مداوم ماموران پلیس بین الملل، نسخه‌ای از اعلان قرمز صادره علیه نامبرده به کشور‌های عضو سازمان اینترپل ارسال شد، تا ضمن ثبت اطلاعات متهم در بانک اطلاعات افراد تحت تعقیب، زمینه ردیابی و شناسایی وی فراهم شود.
سردار شیرزاد ضمن اشاره به تلاش ماموران اینترپل تهران در ردیابی این متهم و همچنین همکاری پلیس مهاجرت و گذرنامه، خاطر نشان کرد: متهم بازداشت شده و در حال رسیدگی و سیر مراحل قانونی پرونده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *