بررسی برنامه های بیمه آسیا در سال 1401

index 1

 

تصویر روز: نخستین جلسه هیات مدیره شرکت بیمه آسیا در سال 1401 برگزار شد وبرنامه ها و راهبردهای این شرکت مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در این جلسه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در سال گذشته را ارائه کرد و عملکرد درخشان بیمه آسیا در این سال را ناشی از تصمیمات مدبرانه، اتخاذ راهبردهای صحیح، همیاری و همدلی هیات مدیره، معاونین، مدیران، کارکنان و شبکه توانمند فروش توصیف کرد.

وی افزود: ما توانستیم در سال 1400 به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور با بیش از 127.84 هزار میلیارد ریال تولید در مقایسه با تولید 84.5 میلیارد ریالی سال گذشته، رشدی 52.5 درصدی را ثبت کنیم ضمن آنکه با ریسک سنجی مناسب و نظارت دقیق، در این مدت شاهد پرداخت به موقع خسارت ها و کاهش 1.6 واحدی نسبت خسارت از 54.6 به 52.9 درصد هستیم.

مدیرعامل بیمه آسیا در ادامه از همراهی شایسته خانواده بزرگ بیمه آسیا به ویژه کارکنان و شبکه فروش در تحقق برنامه های تعیین شده، تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه جلسه، سایر اعضای هیات مدیره بیمه آسیا نیز با ابراز خرسندی از عملکرد بسیار مطلوب شرکت، آن را نتیجه تلاش مجدانه مدیرعامل ،کارکنان و سایر ارکان شرکت در پیشبرد برنامه ها خوانده و از آنها سپاسگزاری کردند.

این گزارش می افزاید، در این جلسه برنامه ها و راهبردهای آتی بیمه آسیا در سال 1401 توسط اعضای هیات مدیره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است، فضل اله معظمی(رییس هیأت مدیره) مسعود بادین(نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل) محمدرضا مزرعه شاهی، اسماعیل مهدوی نیا و مهدی صادقی اعضای هیأت مدیره بیمه آسیا را تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *